O nas

Z pasji do tego,co piękne.

Naszą pasją jest piękno. Dostrzegamy je na każdym kroku i z każdym dniem odkrywamy na nowo jego urok. Jako ekskluzywne SPA dbamy o to, aby pomóc w odnalezieniu i wydobyciu piękna wszystkim, którzy nas odwiedzają. Stworzyliśmy miejsce, które pozwala na obdarowanie i dzielenie się pięknem przyjemności, relaksu, wytchnienia. Wszystko to, czego potrzebuje Twoje ciało i umysł, aby czuć się wyjątkowo, znajduje się w naszym salonie - strefie spokoju w sercu Warszawy.

O nas
O nas

Duch tradycji

Technika masażu i zabiegów regeneracyjnych rozwija się już przez około 2500 lat, a swoje źródło posiada w starożytnej kulturze buddyjskiej. Połączenie tradycyjnych metod z nowoczesną technologią jest najlepszą drogą do odnowy organizmu, a jednocześnie gwarantuje doznania, jakich nie sposób uzyskać żadnymi innymi środkami. Orientalna estetyka rytuałów, które towarzyszą przeprowadzanym przez nas zabiegom, umożliwia przeniesienie się w stan odbiegający od codziennego życia, pozwalający na odizolowanie się od bieżących spraw i delektowanie się na wyjątkowymi chwilami przeznaczonymi wyłącznie dla Ciebie.

Magia klimatu

Piękno tkwi w szczegółach. Właśnie dlatego nieustannie dbamy o zachowanie odpowiedniego nastroju i kompleksowo podchodzimy do Twoich potrzeb. Zależy nam na tym, aby nasi goście czerpali przyjemność nie tylko z najwyższej jakości zabiegów, ale także z samego przebywania w miejscu o wyjątkowym klimacie. Otwórz się na nowe wrażenia i zanurz swoje zmysły w inspirowanej wschodnią kulturą atmosferze. Odnajdź swoją własną przestrzeń razem z nami. Czas umili Ci także możliwość skosztowania pysznych przekąsek i napojów.

To, czego potrzebuje Twoje ciało

Najwięcej satysfakcji daje nam fakt, że odwiedzające nas osoby cenią sobie nasze szczegółowe, pełne zaangażowania nastawienie. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście. Wiemy, czego potrzebuje Twoje ciało, aby czuło się wypoczęte i zrelaksowane. Nasze doświadczenie i umiejętności zapewnią Ci komfort na najwyższym poziomie. Cechuje nas najwyższa jakość świadczonych usług. Posiadamy wiedzę niezbędną do odpowiedniego zaopiekowania się Twoim pięknem. Dzięki specjalistycznym zabiegom w naszym SPA zarówno Panie, jak i Panowie mogą poczuć się jak w raju.

O nas
O nas

Personel

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem świadczącym usługi o szerokim zakresie. Każda z naszych specjalistek w umiejętny sposób zatroszczy się o Twoje piękno. Od masażów, poprzez zabiegi specjalistyczne, aż po rytuały - profesjonalnie i z troską o komfort naszych gości wykonujemy swoją pracę. Wierzymy, że z odpowiednimi osobami na odpowiednich stanowiskach tworzymy nowego rodzaju jakość medycyny estetycznej i zabiegów relaksacyjnych. Jeżeli chcesz zapoznać się z naszym zespołem, kliknij TUTAJ.

Bogata oferta zabiegowa

W Nice SPA zapewniamy ofertę dostosowaną do potrzeb każdego z naszych gości. Specjalizujemy się zarówno w zabiegach relaksacyjnych, wypoczynkowych, jak i pielęgnacyjnych, a także regeneracyjnych masażach sportowych. Dodatkowo świadczymy również kompleksowe usługi kosmetyczne, manicure, pedicure, zabiegi oczyszczające, peelingi chemiczne oraz wiele innych. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, czy interesuje cię wizyta w pojedynkę, czy relaksujący zabieg dla dwojga, czy jesteś w ciąży albo wymagasz indywidualnego podejścia z innego powodu - Nice SPA jest miejscem dla ciebie. Miejscem dla Twojego piękna. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz usługę, która najbardziej Ci odpowiada, klikając TUTAJ.

Bogata oferta zabiegowa

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem