PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
Chalma

Chalma

Masażystka

Chalma pochodzi z Filipin. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zaczerpnięte z samego serca Azji, gdzie opanowywała rozmaite techniki tradycyjnych masaży. Całą zdobytą wiedzę przyniosła do Polski, a wykonywane przez nią masaże charakteryzują się niezwykłą delikatnością oraz precyzją. Chalma wierzy, że ważny jest nie tylko sam masaż, ale również osoba, dla której się go przeprowadza. Ponadto jest niezwykle ambitna i chce stale się rozwijać. Zależy jej na dążeniu do perfekcji w wykonywaniu masaży, dlatego cały czas systematycznie pogłębia wiedzę na temat masaży i ich technik. Każdego Klienta traktuje indywidualnie i z dużą uwagą, bo wie, że każdy zasługuje na unikalny i wyjątkowy zabieg.

Chalma poprzez swoje niezwykle bogate doświadczenie zaczerpnięte z orientalnej Azji, wykonuje zabiegi w sposób niezwykle profesjonalny, dbając przy tym o klimat i atmosferę. Jej pozytywne nastawienie do pracy sprawia, że zaraża energią swoich Klientów w trakcie zabiegu, którzy niezwykle cenią sobie Chalmę i niejednokrotnie do niej wracają. 

 

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem