Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Ilona

Ilona

Stylistka paznokci

„Życie jest zbyt krótkie na nudny manicure” - to oryginalne motto podkreśla wyjątkowy zmysł, a także niezwykłą kreatywność i wyobraźnię, jaką obdarzona jest Ilona. Jest ona specjalistką, która wprowadzi Cię w świat nieograniczonych możliwości w zakresie stylistyki paznokci oraz pomoże Ci odkryć styl, który poszukiwany był przez Ciebie od zawsze – styl, który pasuje idealnie właśnie do Ciebie.  

 

Ilona czerpie ogromną radość ze swojej pracy. Możliwość tworzenia rozmaitych - zawsze zachwycających - wzorów i zdobień sprawia jej wiele przyjemności, a zadowolenie ze strony gości jest dla niej największą motywacją i daje jej olbrzymią satysfakcję, która utwierdza ją w przekonaniu, że robi to, co kocha. Artystyczna dusza Ilony bez wątpienia znajduje swoje odzwierciedlenie w wykonywanej przez nią pracy, a jej wyczucie i intuicja pomoże Ci wybrać kolor odpowiedni do Twojego nastroju. Co więcej, perfekcję świadczonych przez nią usług gwarantuje bogate doświadczenie zdobywane przez wiele lat, a z racji, że Ilona uwielbia stale odkrywać nowe konwencje, wachlarz jej umiejętności nieustannie się powiększa. Ilona zaprasza Cię do stworzenia razem z nią manicure’u Twoich marzeń.

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem