PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Change language
Katherine

Katherine

Masażystka

 Katherine Mastalerz, jest masażystką z pasji, kocha to co robi i dokładnie wie czego Twoje ciało potrzebuje. Pomaganie ludziom jest jej misją, która skrupulatnie wypełnia wykonując każdy masaż. Uzdrawianie daje jej siłę witalną, która przekazuje przez dotyk podczas wykonywania zabiegów. Doskonale zna wszystkie mięśnie w ciele i ich specyfikę, dzięki czemu jest pewna swoich ruchów i pozwoli Ci się zrelaksować, uzdrawiając Twoje ciało. Kilkoma ruchami potrafi złagodzić bóle, poprawić krążenie, zredukować stres i wprowadzić swoich klientów w stan błogiego spokoju i relaksu. Dzięki starannie wypracowanej technice, jest w stanie usunąć toksyny i negatywne myśli za pomocą jedynie zmysłu dotyku. 

 

           Masaż jest jej techniką na szczęśliwe życie, żyje z dawania ludziom szczęścia, sama w zamian otrzymuje jego podwójną dawkę. Samopoczucie to jedynie jeden z wielu czynników, na jaki wpływ ma poprawnie wykonany masaż, dlatego warto regularnie oddawać się magicznym technikom Katherine, aby stale pielęgnować swoje szczęście i wewnętrzny spokój. Pozwól sobie na radość i relaks, oddając się w jej doświadczone ręce. Dzięki indywidualnemu podejściu, dobierze dla Ciebie coś specjalnego. 

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem