Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

3 Urodziny Nice Spa

10 Listopad 2022

3 Urodziny Nice Spa

Od 18 do 20 listopada będziemy obchodzić swoje 3 urodziny! Z tej okazji przez 3 dni rozdajemy Klientom 10-procentowy rabat na wszystkie zabiegi dostępne w naszym salonie, z wyłączeniem produktów detalicznych. Co więcej, jeśli gość Nice Spa wykupi u nas pakiet, otrzyma wówczas specjalny voucher na darmowy, 60-minutowy masaż tajski przeprowadzany razem z olejkami. Warto w tym miejscu dodać, że oferta ta nie łączy się jedynie z pakietami wykupionymi na Slim masaż. 

3 urodziny salonu nice spa - promocje

Ponadto w ramach naszych 3 urodzin rozdajemy vouchery na wcześniej wymieniony masaż tajski z olejkami, który trwa 60 minut w przypadku, gdy klient wykupi voucher na kwotę 5 000 złotych. Dodatkowo, jeśli gość naszego salonu zakupi voucher o wartości 10 000 złotych, otrzyma voucher na darmowy Luksusowy Rytuał SCENS-ORY EXPERIENCE, który jest niezwykle kompleksowym i efektywnym zabiegiem odpowiadającym potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku, gdy zabraknie miejsc w terminach 18,19 oraz 20 listopada lub gdy klient nie będzie mógł w tych dniach mógł pojawić się w salonie, będzie mógł wykupić pakiet, zabieg lub dedykowany voucher, jeżeli będzie on opłacony w 3 urodzinowych dniach.

 

Dla gości, którzy chcą z nami świętować nasze 3 urodziny, przygotowaliśmy nie tylko specjalną ofertę urodzinową, ale także słodki poczęstunek oraz kieliszek szampana. Zadbaliśmy również o warstwę muzyczną, aby zapewnić specjalną, urodzinową atmosferę. Dlatego za muzykę podczas wydarzenia odpowiadał będzie DJ Luke Erb (@lukeerb_official). Podczas 3 urodzin każdy klient będzie się czuł jak w krainie Spa, co zapewnić mają specjalne dekoracje, które powstały we współpracy z firmą Wonderland Decor (@wonderlanddecorpl). Dominować będą kolory bordowe, złote, kremowe oraz butelkowa zieleń, a wszystkie barwy, dekoracje i akcesoria stworzą zgraną, piękna i jednolitą całość. 

 

Z tej okazji chcemy też bardzo podziękować Wam, Klientom, za okazane zaufanie, bo to dzięki Wam udało nam się stworzyć wyjątkowe i unikatowe Spa. Bez Was nie udałoby nam się stworzyć miejsca, w którym każdy może znaleźć relaks, odprężenie i efektywne zabiegi. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim pracownikom Nice Spa, którzy swoją pasję, wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekładają na każdy przeprowadzany masaż oraz rytuał. To dzięki naszemu personelowi Nice Spa cieszy się popularnością i uznaniem wśród wielu klientów, którzy uwielbiają do nas wracać. Dbają oni także o indywidualne podejście do każdego gościa salonu, dzięki czemu każdy czuje się ważną częścią rodziny Nice Spa. Dziękujemy również właścicielce Ani, bez której to wszystko by nie powstało. To ona jest odpowiedzialna za tak duży sukces naszego salonu Spa.

 

Zapraszamy na nasze 3 urodziny, na których wspólnie będziemy się cieszyć z tego, co wspólnie udało nam się stworzyć. Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu znajdującego się na ulicy Biały Kamień 3 na warszawskim Mokotowie. Czekamy na Was 18, 19 i 20 listopada!

 

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem