PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język

Spa w Warszawie

Original asian massage therapy

Strefa orientu została stworzona z myślą o gościach ceniących sobie poszukiwanie nowych, egzotycznych doznań inspirowanych zarówno delikatną, subtelną, jak i niezwykle tajemniczą oraz unikatową wschodnią kulturą buddyjską. Czasami samo odcięcie się od rzeczywistości nie wystarczy. Często potrzebujemy zmiany otoczenia, ale nie zawsze mamy taką możliwość, aby spontanicznie wyjechać i rozkoszować się innym, niezwykłym klimatem. Właśnie od tego masz nas. Wybierz się w wyjątkową dla każdego zmysłu z osobna podróż, jednocześnie pozostając w samym sercu stolicy. Przenieś swój umysł do odległych zakątków Wschodu i odżyj w naszej strefie orientu.

Szeroki wachlarz działania

Masaże azjatyckie

Rytualna rozkosz

Pozwól sobie całkowicie doświadczyć uroku przyjemności, jakiej możesz u nas doznać. Jeżeli szukasz czegoś więcej, niż powszechnie dostępnych masażów lub zabiegów estetycznych, Nice Spa jest miejscem dla ciebie. Wzbogać dotychczasowe zabiegi o wyjątkowe, przygotowywane specjalnie dla Ciebie rytuały, dzięki czemu twoja wizyta zamieni się w niezwykłe przeżycie. O specjalną atmosferę i odpowiedni komfort zadbają nasze niezastąpione specjalistki, które posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do stworzenia idealnej, orientalnej atmosfery. Na każdy masaż czeka się w specjalnie do tego przygotowanej strefie ciszy, gdzie znajdują się prawdziwe ścianki wykonane z soli himalajskiej, żywe rośliny oraz ścianka z wody. Dodatkowo, w powietrzu unosi się - rozpraszany przez służące do tego maszyny - zapach z olejków eterycznych. Od samego początku nasi goście doświadczają zatem działania aromaterapii, a także przygotowywani są do kolejnych etapów masażu.

Egzotyczny klimat

Magia klimatu

Piękno tkwi w szczegółach. Właśnie dlatego nieustannie dbamy o zachowanie odpowiedniego nastroju i kompleksowo podchodzimy do Twoich potrzeb. Zależy nam na tym, aby nasi goście czerpali przyjemność nie tylko z najwyższej jakości zabiegów, ale także z samego przebywania w miejscu o wyjątkowym klimacie. Otwórz się na nowe wrażenia i zanurz swoje zmysły w inspirowanej wschodnią kulturą atmosferze. Odnajdź swoją własną przestrzeń razem z nami. Czas umili Ci także możliwość skosztowania pysznych przekąsek i napojów.

O nas
Obudź swoje zmysły

Tradycyjne masaże orientalne

Tradycja i Kultura

W Nice Spa wykorzystujemy rozmaite techniki masażów orientalnych, wykonywanych z podejściem wiernym tradycyjnym metodom. Każdy masaż wykonujemy indywidualnie, na potrzeby naszych klientów. Zabiegi te przeprowadzane są przez nasze wyjątkowe masażystki, które posiadają wrodzoną i kształtowaną przez pokolenia wiedzę w zakresie masażów wszelkiego rodzaju oraz wieloletnie doświadczenie. Zadbają one o to, aby każdy z odwiedzających nas gości dzięki tym specjalnym chwilom osiągnął harmonię, relaks i pełny spokój, fizyczny oraz duchowy. O podniebienie natomiast zatroszczą się smaki zawarte w przepysznych przekąskach. Miejsce stworzone, aby zapewnić Ci komfort i doznania, które będą towarzyszyć przez dłuższy czas. Oddaj się przyjemności i porzuć negatywne emocje.

Masażystki z Filipin

Personel

Każdy zabieg oferowany w naszym Spa jest traktowany profesjonalnie i z troską o komfort gości, dla których wykonujemy naszą pracę. Wierzymy, że z odpowiednimi osobami na odpowiednich stanowiskach tworzymy nowego rodzaju jakość medycyny estetycznej i zabiegów relaksacyjnych. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanemu zespołowi w postaci masażystek z Filipin, które przez wiele lat doskonaliły technikę tradycyjnych i azjatyckich masaży. Dzięki temu świadczą one najlepszą jakość usług, które zapewnią Twojemu ciało odpoczynek, piękno i relaks. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło również stworzyć autorskie techniki masażu, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu.

Obudź swoje zmysły
Dopełnienie klimatu

Zasmakuj przyjemności

Aby Twoje pragnienia po wizycie w naszym salonie zostały zaspokojone, potrzeba czegoś więcej niż powszechnie dostępnego standardu, dlatego dbamy o to, aby Twoja chwila relaksu trwała zdecydowanie dłużej. Skosztuj przepysznych, azjatyckich przekąsek oraz napojów, którymi poczęstujemy Cię podczas wizyty. Wszystko zostaje przygotowane na miejscu, a składniki dostarczane są prosto z Azji. Przed masażem, każdy klient otrzymuje od nas oryginalną herbatkę wietnamską o smaku ciasteczkowym, świeże owoce oraz karmelowy deser na zimno. Niech Twoje ciało jednocześnie poczuje i zasmakuje w magicznej kulturze krajów orientu.

Zasmakuj przyjemności Zasmakuj przyjemności Zasmakuj przyjemności Zasmakuj przyjemności
Obudź swoje zmysły

Orientalne rytuały

Duch tradycji

Technika masażu i zabiegów regeneracyjnych rozwija się już przez około 2500 lat, a swoje źródło posiada w starożytnej kulturze buddyjskiej. Połączenie tradycyjnych metod z nowoczesną technologią jest najlepszą drogą do odnowy organizmu, a jednocześnie gwarantuje doznania, jakich nie sposób uzyskać żadnymi innymi środkami. Orientalna estetyka rytuałów, które towarzyszą przeprowadzanym przez nas zabiegom, umożliwia przeniesienie się w stan odbiegający od codziennego życia, pozwalający na odizolowanie się od bieżących spraw i delektowanie się na wyjątkowymi chwilami przeznaczonymi wyłącznie dla Ciebie.

NIE DO OPOWIEDZENIA

“Odwiedź strefę relaksu Nice Spa i zaznaj przyjemności, jakich nie jesteś sobie w stanie wyobrazić.”

PRZEJDŹ DO OFERTY
Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem