Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Bezpieczne miejsce w nieprzyjaznych czasach

12 Wrzesień 2020

Bezpieczne miejsce w nieprzyjaznych czasach

Chaos, zgiełk, niepokój, może nawet strach… Ostatni rok zmienił wszystko. Dobrze znane rytuały, codzienny rytm zostały zaburzone – inaczej wygląda dzień pracy i czas z dziećmi. Inaczej też wygląda relaks. Obostrzenia spowodowane pandemią Covid-19 zabrały lub ograniczyły nam możliwość wyjścia do restauracji, do kina, teatru czy na kawę z przyjaciółmi. Żyjąc w niepokoju o siebie i najbliższych izolujemy się w swoich domach. Tym samym, cierpi nie tylko nasze ciało – nasza kondycja, ale także „głowa”. Dom staje się biurem, z którego nie wychodzimy. Rodzina zastępuje przyjaciół i znajomych.  Nie ma szansy na wytchnienie. Nie ma miejsca na dystans. Trudno w domowymbiurze znaleźć czas dla siebie. Trudno też wyjechać i zafundować sobie weekend w spa. Jak więc odpocząć?

NICE Spa – wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Nieco ukryte, trochę na uboczu, ale jednak łatwo dostępne, taksówką, samochodem, autobusem. Miejsce oparte na tradycji, podtrzymujące rytuały, czerpiące garściami z dziedzictwa Azji. To jak podroż – krótki wyjazd Orient Expressem, którego stacja końcowa to chwila zapomnienia. Co nas wyróżnia? 

Jesteśmy dla Ciebie przez cały czas – 7 dni w tygodniu. Ty wybierasz dzień, w którym nic nie oderwie Twoich myśli od Ciebie samej. Może być to poniedziałkowy poranek po ciężkim weekendzie. Może być niedzielne popołudnie dla zapracowanych. Sama zdecyduj. 

Wszystko co u nas przeżyjesz zaczyna się wraz z przekroczeniem progu. Nie czekamy na moment, w którym położysz się na łóżku do masażu. W każdym tygodniu dbamy o atrakcyjną dekorację – piękne kwiaty i kompozycje, które łączą europejskie potrzeby z kulturą dalekowschodnią. Uwodzimy zapachem. Oczekując na swój czas ugoszczony zostajesz wyjątkową herbatą, odprężającym ziołowym naparem w solnej grocie. A później trafiasz w ręce najlepszych masażystek – wyszkolonych, profesjonalnych, empatycznych. Ucztę dla wszystkich zmysłów kończymy sycącym posiłkiem, w którym rozpoznasz najlepsze składniki wietnamskiej kuchni. 

I to co w tym trudnym czasie najważniejsze – bezpieczeństwo. Dajemy nie tylko poczcie zaopiekowania, profesjonalną usługę masażu. Dajemy także warunki, w których możesz się czuć dobrze, bezpiecznie w czasie pandemii. Wszystkie nowoczesne sprzęty, których używamy do wykonywania zabiegów, miejsca, w których się one odbywają są starannie dezynfekowane po wizycie każdego klienta. Podobnie narzędzia, których używamy. Każde z pomieszczeń jest również ozonowane i filtrowane. Wizyty naszych klientów planujemy tak, żeby nie mieli okazji się spotkać. W ten sposób zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo ale również intymność i dystans do świata konieczny do odpoczynku.

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem