Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Organizacja eventów w Nice Spa

28 Kwiecień 2023

Organizacja eventów w Nice Spa

Jeszcze jakiś czas temu eventy i wydarzenia kojarzone były z dużymi formatami, salami konferencyjnymi oraz wieloma gośćmi. Obecnie jednak zauważyć można, że preferencje rynkowe ulegają dynamicznej zmianie i coraz częściej stawia się na nietuzinkowe pomysły na organizację wydarzenia, a wybierane przez klientów miejsca są przytulne i miło się w nich spędza czas. Obecnie event to coś więcej niż tylko konferencja firmowa lub przedstawienie prezentacji. Dynamicznie rozwijające się branże PR, marketingu czy sprzedaży sprawiły, że częściej szukamy miejsca na wydarzenie, które będzie miało niepowtarzalny charakter oraz klimat, a także miejsca, w którym goście będą mogli odpocząć i dobrze się czuć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz gości naszego salonu, wprowadziliśmy do oferty możliwość organizacji eventu w Nice Spa. W poniższym artykule przybliżymy najważniejsze kwestie i informacje związane z organizacją wydarzenia w naszym salonie położonym na warszawskim Mokotowie.

Co wyróżnia eventy w Nice Spa?

W Nice Spa umożliwiamy organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń - od tych prywatnych i kameralnych, po te o służbowym charakterze. Zdobywane przez nas latami doświadczenie w zakresie przeprowadzania eventów sprawia, że całość realizowana jest w sposób wygodny i komfortowy dla gości, a także w pełni profesjonalnie. Naszym podstawowym założeniem było stworzenie wygodnej i przyjemnej przestrzeni do rozmów, która wzbogacona została o takie elementy oferty jak zabiegi kosmetyczne, masaże, relaksacyjne rytuały oraz catering.

Klimat Spa podczas eventu

Podczas spotkań o charakterze biznesowym lub prywatnym, rozmowa po relaksującym zabiegu lub masażu może znacząco zredukować stres i napięcie, a wszystkie ustalenia mogą być prowadzone w sposób bardziej osobisty i kameralny. Dzięki temu wszyscy goście podczas eventu w Nice Spa mogą czuć, że rozmowa ma bardziej osobisty i kameralny charakter, co przyczynia się do zwiększenia komfortu i swobody wszystkich uczestników wydarzenia.

Niepowtarzalna przestrzeń

Coraz częściej podkreśla się, że współczesne wydarzenia powinny być oryginalne i nietuzinkowe. Wynika to z faktu, że obecnie eventy to podstawa funkcjonowania niemal wszystkich marek i firm, przez co w ostatnim czasie liczba wydarzeń prywatnych lub służbowych znacząco wzrosła. Niepowtarzalny i oryginalny event przeprowadzić można w Nice Spa, gdzie cała przestrzeń nawiązuje do orientalnej kultury, dzięki czemu każda osoba odwiedzająca nasz salon czuje się jakby była w samym sercu Azji. Dodatkowa możliwość personalizacji przestrzeni, aranżacji pięknych i funkcjonalnych wnętrz oraz doboru akcesoriów sprawiają, że wydarzenie w Nice Spa można dostosować do charakteru eventu i preferencji i potrzeb gości salonu. Co więcej, na życzenie realizujemy również aranżację naszych wnętrz ze względu na tematykę i charakter spotkania. W naszym portfolio znajdują się zrealizowane przez nas wydarzenia, a wśród nich można wymienić te zrobione w stylu kwiecistym, romantycznym czy tematycznym jak np. halloween.

Doskonała oferta cateringowa

Jednym z elementów oferty eventowej jest możliwość zamówienia cateringu poprzez nasz salon. Zadbaliśmy o pyszne przekąski oraz napoje, które doskonale sprawdzą się podczas przerwy kawowej lub w trakcie eventu. Wszystkie elementy menu powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią sobie dobry smak oraz najlepszą jakość produktów. Co więcej, oferowany przez nas catering jest niezwykle elastyczny. Oznacza to, że menu jest tworzone za każdym razem w sposób indywidualny i spersonalizowany, dzięki czemu catering wpisuje się w charakter i tematykę wydarzenia. 

Przestrzeń eventowa w Warszawie

Ogromną zaletą organizacji wydarzeń w Nice Spa jest możliwość wykorzystania bardzo dużej przestrzeni w obrębie salonu. Dostępne jest kilka gabinetów, w których realizowane są poszczególne zabiegi kosmetyczne oraz masaże, a do dyspozycji jest także wspólna przestrzeń, w której można zaznać relaksu - sauna, miejsca do kąpieli - wszystko to realizowane w ramach unikalnego wydarzenia dla Twojej firmy lub organizacji.

Profesjonalna obsługa eventów

Jednym z najważniejszych wyznaczników naszej jakości jest nasz personel oraz obsługa. To ona dba o dopasowanie przestrzeni Nice Spa do rodzaju wydarzenia, zagwarantowanie aranżacji, a także dobór cateringu czy akcesoriów takie jak zapachy, oświetlenie czy nagłośnienie. Co więcej, podczas trwania wydarzenia możliwe jest skorzystanie z masażu oferowanego przez nasz niezwykle doświadczony personel. Przez lata zdobywał on wiedzę i umiejętności w zakresie różnych technik  masażu, dzięki czemu każdy przeprowadzany przez nich zabieg jest wyjątkowo efektywny i jednocześnie relaksacyjny. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie realizacji wydarzeń sprawia, że organizacja eventu jest z nami niezwykle prosta i szybka, a każdy etap działań jest uprzednio konsultowany z klientem. Dzięki temu każdy ma pewność, że przeprowadzane wydarzenie będzie dokładnie takie, jakie chciał organizator.

Podstawą jest elastyczność

Jedną z naszych najsilniejszych stron, którą niezwykle cenią sobie klienci realizujący eventy w naszym salonie jest niezwykła elastyczność. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i ustalamy wspólnie charakter eventu, agendę i program, a także dodatkowe atrakcje i akcesoria. Każdy z tych elementów jest przez nas dopracowywany w każdym detalu, dzięki czemu wydarzenia w Nice Spa są wyjątkowe i niezapomniane. Z łatwością jesteśmy w stanie dostosować się do charakteru spotkania i na podstawie preferencji i potrzeb klienta dopasowujemy każdy szczegół, aby pasował do całej koncepcji wydarzenia. To między innymi dzięki temu zorganizowaliśmy już dziesiątki wydarzeń, a klienci uwielbiają do nas wracać i realizować kolejne pomysły eventowe.

Eventy w Nice Spa

Więcej informacji na temat eventów znajdziesz na stronie "Organizacja eventów w Nice Spa". Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą oraz szczegółami dotyczącymi oferty eventowej naszego salonu. Z nami masz pewność, że realizowane wydarzenie będzie profesjonalne, unikalne i przede wszystkim odprężające. To doskonały sposób na organizację wydarzenia, którego goście nie zapomną przez lata.

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem