Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Oxygeneo - wszystko co musisz wiedzieć o topowym zabiegu w Nice Spa

31 Sierpień 2022

Oxygeneo - wszystko co musisz wiedzieć o topowym zabiegu w Nice Spa

Oxygeneo to nowoczesny zabieg będący odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na rynku kosmetologicznym. Został on stworzony i opatentowany przez markę Polloge w celu kompleksowej poprawy wyglądu i jakości skóry. Jego podstawowymi fundamentami jest złuszczanie naskórka, wchłanianie substancji aktywnych i dotlenienie struktury skórnej. Dzięki dużemu zakresowi działania, zabieg ten stał się popularny w wielu salonach kosmetycznych przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Czym jest w praktyce Oxygeneo, jak jest przeprowadzane i jakie są jego efekty? O tym dowiecie się w poniższym artykule.

Czym jest Oxygeneo?

Oxygeneo to niezwykle nowoczesny zabieg, który oparty jest na złuszczeniu i dogłębnym oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, a następnie dotlenieniu struktury skóry od wewnątrz. Wykorzystuje on substancje aktywne o wysokiej efektywności, które przynoszą natychmiastowe efekty. Warto jednak dodać, że regularne stosowanie Oxygeneo przekłada się na większą widoczność rezultatów oraz ich dłuższe utrzymywanie się. Dodatkowo zabieg ten odpowiada za odmłodzenie, rozjaśnienie i zregenerowanie skóry. Dzięki początkowemu złuszczeniu naskórka, możliwe jest aplikowanie substancji aktywnych wgłąb skóry i ich wchłanianie. Następnie dochodzi do reakcji chemicznej na poziomie skóry opartej na połączeniu kapsułek oraz specjalistycznego żelu, na bazie którego powstają miliony mikropęcherzyków wzbogaconych o dwutlenek węgla. Pęcherzyki tę pękają na powierzchni skóry, tworząc tak zwany efekt Bohra, który pozwala na efektywne dotlenienie komórek skóry. Jak zatem widać, przeprowadzanie Oxygeneo oparte jest na nowoczesnej i stale rozwijającej się kosmetologii, co przekłada się na doskonałe efekty końcowe.

Jak przeprowadzany jest zabieg Oxygeneo?

Zabieg Oxygeneo może być przeprowadzany w różny sposób, w zależności od wykorzystywanego sprzętu oraz techniki. W przypadku Nice Spa, opieramy się na wykorzystaniu trzech technologii i elementów zabiegowych: Oxygeneo, Tripollar RF oraz Ultrasound. Każdy z nich może być przeprowadzany jako odrębny segment, aby działać jednowymiarowo na skórę i w sposób skoncentrowany na jednym pożądanym celu. Można również przeprowadzić zabieg wykorzystujący wszystkie wymienione elementy, aby osiągnąć kompleksowe i różnorodne rezultaty. Oxygeneo oparte jest na kompleksowym złuszczeniu, oczyszczeniu i dotlenieniu skóry. Z kolei Tripollar RF polega na wykorzystaniu tripolarnej częstotliwości radiowej, która pozwala na podgrzanie skóry zarówno na powierzchni, jak i głębszych warstw. Dzięki temu zwiększona jest produkcja kolagenu i elastyny, co przekłada się na większą gładkość i promienistość skóry. Dodatkowo ogrzewanie za pomocą częstotliwości radiowych przekłada się na wspieranie modelowania sylwetki, zmniejszenie cellulitu, a także niwelowanie zmarszczek. Ultrasound natomiast skupione jest na wykorzystaniu ultradźwięków, co przekłada się na zmiękczenie naskórka, a także poprawienie krążenia w strukturze skóry i jej metabolizmu. Ultrasound poprawia poziom pH skóry oraz redukuje ilość bakterii na ciele. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów w kwestii oczyszczenia i nawilżenia skóry. Dzięki temu możliwa jest walka ze zmarszczkami, trądzikiem czy przebarwieniami.

Korzyści i zalety wynikające z zabiegu Oxygeneo

Geneo uznawane jest za jedno z najbardziej efektywnych i skutecznych zabiegów o bardzo kompleksowym działaniu. Dzięki wykorzystaniu substancji aktywnych, możliwe jest wpływanie na wygląd i jakość zarówno na poziomie powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach i strukturach. W zależności od wybranego elementu zabiegu, efekty mogą się nieco od siebie różnić. Każdy z nich przekłada się jednak na nawilżenie, odmłodzenie i zregenerowanie skóry wsparte intensywnym dotlenieniem. Dodatkowo naskórek jest dogłębnie oczyszczony, dzięki czemu ciało wygląda zdrowiej, piękniej i bardziej zadbanie.

Dla kogo jest zabieg Oxygeneo?

Oxygeneo to zabieg polecany przede wszystkim osobom, którym zależy na kompleksowej poprawie jakości i wyglądu twarzy oraz całego ciała. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zniwelować trądzik, zmarszczki lub przebarwienia na skórze. Dzięki Oxygeneo skóra będzie również wyglądała na promienistą i odżywioną, dlatego doskonale sprawdzi się wśród osób, które chcą zniwelować oznaki starzenia się skóry. Warto również dodać, że zabieg ten doskonale sprawdzi się dla tych, którym zależy na szybkich i trwałych efektach, ponieważ rezultaty są widoczne już po pierwszej sesji. To także nieinwazyjne rozwiązania kosmetologiczne, dzięki czemu mogą być przeprowadzane na każdej osobie i o każdej porze roku. Dlatego doskonale sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą, Oxygeneo uznawane jest za jeden z najbardziej uniwersalnych zabiegów dostępnych w ofercie salonów kosmetycznych.

Alternatywne rozwiązania oprócz Oxygeneo

Oxygeneo nie jest jedynym zabiegiem o kompleksowym działaniu na skórę i opartym na nowoczesnej technologii. W ofercie Nice Spa znaleźć można inne rozwiązania wpływające niezwykle korzystnie na skórę osoby, na której przeprowadzany jest zabieg. Innym takim rozwiązaniem jest między innymi zabieg Hydrafacial. W praktyce jest to nowoczesna odmiana hydro peelingu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i substancji aktywnych. Można powiedzieć, że Hydrafacial to połączenie hydrabrazji, zabiegów opartych na podciśnieniu, a także kompleksowej regeneracji skóry. Dodatkowo zabieg ten - podobnie jak Oxygeneo - jest w całości nieinwazyjny i bezpieczny dla każdej osoby.

Na czym polega zabieg Hydrafacial?

Hydrafacial to zabieg, którego celem jest redukcja martwych komórek skóry na jej powierzchni, a także dogłębne oczyszczenie głębszych warstw. Wyróżnić można cztery etapy jego przeprowadzania: złuszczenie naskórka, peeling kwasowy, ekstrakcja substancji aktywnych oraz głębokie nawilżenie. Pozwala to na wielowymiarową regenerację i odżywienie skóry, a także walkę ze wszelkimi niedoskonałościami takimi jak zmarszczki, trądzik czy żylaki na ciele. 

Efekty zabiegu Hydrafacial

Zabieg Hydrafacial uznawany jest za jeden z najbardziej kompleksowych zabiegów dostępnych w naszym salonie Spa. Skóra staje się promienista, elastyczna i odmłodzona. Dodatkowo poprawione jest jej krążenie i utlenienie, co przekłada się na efekty wizualne i ich utrzymanie w dłuższej perspektywie czasowej. Aby zapewnić maksymalnie długie i efektowne rezultaty, Hydrafacial warto przeprowadzać w postaci 6 sesji, każda 1 raz w ciągu tygodnia. To nie tylko doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwalczyć dolegliwości skóry, ale także dla tych, którzy pragną mieć piękną, jędrną i zdrową skórę na lata.

Inna alternatywa dla Oxygeneo - infuzja tlenowa Intraceuticals

Innym zabiegiem, który może być używany równolegle lub zamiennie z Oxygeneo jest infuzja tlenowa Intraceuticals. To również jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii, które wykorzystuje system hiperbarycznego tlenu. Dzięki zastosowaniu infuzji, możliwe jest aplikowanie wgłąb skóry substancji aktywnych. Do zabiegu wykorzystywane są dwa rodzajów kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego oraz wielkocząsteczkowego. Pierwszy z nich odpowiada za wnikanie w głębsze struktury skóry, natomiast drugi zapewnia intensywne nawilżenie i zregenerowanie naskórka. Ze względu na charakter zabiegu, wyróżnić można kilka rodzajów infuzji tlenowej, które dedykowane są poszczególnym częściom ciała, a także ze względu na efekty, jakie chce uzyskać osoba, na której przeprowadzana jest infuzja. To właśnie możliwość personalizacji substancji aktywnych sprawia, że zabieg jest personalny i indywidualny dla każdego gościa naszego salonu.

Oxygeneo i inne zabiegi w Nice Spa w Warszawie

Nasz salon oferuje wszystkie zabiegi opisane w artykule. Każdy z nich przeprowadzany jest w sposób indywidualny i dedykowany ze względu na charakterystykę ciała Klienta, a także efekty, jakie chce uzyskać. Przed realizacją każdego zabiegu przeprowadzana jest konsultacja z jednym z pracowników Nice Spa, z którym ustalane są potrzeby i cele do zrealizowania. Następnie w sposób indywidualny dobierane są substancje aktywne oraz rodzaj zabiegu. Za każdą realizację odpowiedzialny jest nasz zespół profesjonalistów, którzy przez lata czerpali wiedzę w zakresie kosmetologii, którą mogą z pasją przełożyć na praktykę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wizyty w naszym salonie, aby znaleźć idealny zabieg dla siebie i sprawić, żeby Twoje ciało było piękne, zdrowe i młode.

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem