Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Zabiegi kosmetyczne na twarz

15 Luty 2023

Zabiegi kosmetyczne na twarz

 1. Jakie zabiegi na twarz są najlepsze?
 2. Jakie zabiegi na twarz warto zrobić u kosmetyczki?
  1. Dermapen
  2. Zabiegi na twarz „PHYT’S”
 3. Jakie zabiegi, aby odmłodzić twarz?
  1. OxyGeneo
  2. Zabiegi na twarz „DBH - Beverly Hills”
 4. Jak ujędrnić skórę twarzy po 40?
 5. Jakie zabiegi kosmetyczne na twarz po 50?
 6. Jakie zabiegi kosmetyczne są najpopularniejsze?

 

Obecny rozwój kosmetologii sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Szczególną popularnością cieszą się te, które skupione są na odmłodzeniu i pielęgnacji twarzy, dzięki czemu czujemy się piękni i bardziej pewni siebie. Szeroka oferta sprawia również, że można z łatwością dobrać odpowiedni zabieg w zależności od problemów skóry oraz efektów, jakie chcemy osiągnąć. Zabiegi na twarz doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które chcą zniwelować pierwsze oznaki starzenia skóry, a także takie dolegliwości jak trądzik, przebarwienia czy szarzenie się skóry. Warto jednak pamiętać, że każdy zabieg posiada nieco inne właściwości i trzeba dostosować go do własnych potrzeb i cech skóry. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnych salonów kosmetycznych, w których można mieć pewność, że przeprowadzony zabieg będzie skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla ciała. Jednym z nich jest salon Nice Spa w Warszawie, który oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych na twarz, dzięki czemu można znaleźć idealny zabieg dla siebie. W poniższym artykule przedstawimy, jakie zabiegi kosmetyczne na twarz są najlepsze, które z nich doskonale sprawdzą się jako rozwiązanie do odmłodzenia twarzy, a także które zabiegi polecamy w danej grupie wiekowej.

Jakie zabiegi na twarz są najlepsze?

Wśród wielu dostępnych zabiegów kosmetycznych na twarz można wyróżnić kilka, które cechują się kompleksowym działaniem i są najczęściej polecane przez pracowników poszczególnych salonów. Dodatkowo cieszą się one ogromnym uznaniem wśród naszych klientów, dlatego bardzo często i chętnie wracają do nas na kolejne sesje, aby podtrzymać lub zwiększyć widoczność efektów po zabiegu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które doskonale sprawdzą się dla każdej osoby chcącej poprawić wygląd i kondycję swojej skóry twarzy. 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz dostępnych w salonach kosmetycznych, która posiada szerokie grono fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wielu dermatologów i kosmetologów podkreśla również, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny, zapewniając komfort i swobodę wśród osób, które poddają się mezoterapii. Fenomen tego zabiegu polega przede wszystkim na możliwości personalizacji i dostosowania substancji czynnych w zależności od problemu i efektu, jaki chcemy uzyskać. W związku z tym wyróżnić można kilka rodzajów mezoterapii igłowej, które różnią się od siebie poszczególnymi cechami i rezultatami po wykonaniu zabiegu. W praktyce jest to nowatorska metoda aplikowania aktywnych substancji, docierając do głębszych warstw skóry. W praktyce zabieg ten przeprowadzany jest za pomocą mikronakłuć na powierzchni skóry za pomocą bardzo cienkiej igły. Rozwiązanie to pozwala na dogłębne zaaplikowanie substancji, które w zależności od potrzeb i preferencji Klienta są dostosowywane w sposób indywidualny. Doskonale sprawdzi się on wśród osób, które chcą odmłodzić skórę twarzy, odbudować i zregenerować ją, a także sprawić, by wyglądała promieniście i zdrowo.

HydraFacial

W kontekście najskuteczniejszych zabiegów na twarz trzeba wspomnieć o HydraFacial, które uznawane jest za jeden z najbardziej efektywnych zabiegów dostępnych na rynku. To nowoczesne rozwiązanie będące odpowiedzią na stały rozwój medycyny estetycznej i kosmetologii. Znane jest również jako mikrodermabrazja wodna albo hydro peeling. HydraFacial oparte jest na mikrodermabrazji, złuszczeniu naskórka i rewitalizacji skóry poprzez aplikację substancji aktywnych, które dobierane są w sposób indywidualny dla każdej osoby, która poddana jest zabiegowi. Dużą zaletą HydraFacial jest fakt, że można go łączyć z innymi zabiegami i peelingami, przez co jest to niezwykle uniwersalny zabieg. Dużym atutem HydraFacial jest fakt, że jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, kompleksowy i niezwykle efektywny. Wiele osób docenia również to rozwiązanie za to, że można je łączyć z innymi peelingami chemicznymi oraz zabiegami kosmetycznymi bez negatywnych konsekwencji dla skóry. W praktyce HydraFacial polega na zastosowaniu odpowiednich substancji aktywnych, które dobierane są w zależności od problemów skórnych oraz zapotrzebowania Klienta przy pomocy specjalnej końcówki zdolnej do zasysania próżni. Dzięki temu możliwe jest złuszczenie, nawilżenie i zrewitalizowanie skóry. W praktyce zabieg ten przeprowadzany jest w 4 etapach: oczyszczeniu skóry, peelingu kwasowym, ekstrakcji oraz nawilżeniu skóry. Efekty po HydraFacial widoczne są już w trakcie pierwszej sesji, po której zauważyć można, że skóra staje się odmłodzona, zregenerowana i promienista. Dodatkowo wygląda ona na zdrowszą i piękniejszą, dlatego z zabiegu tego korzystają największe gwiazdy światowego show-biznesu.

Jakie zabiegi na twarz warto zrobić u kosmetyczki?

W ofercie znaleźć można również zabiegi na twarz, które powinny być przeprowadzane pod okiem profesjonalnego personelu, ponieważ wymagają one doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo wykonanie ich pod okiem wykwalifikowanej osoby zapewni pełne bezpieczeństwo i zmaksymalizuje efekty po zabiegu. Poniżej przedstawiamy propozycje, które warto zrobić u kosmetyczek.

Dermapen

Dermapen to zabieg cieszący się coraz większą popularnością i posiada szerokie grono fanów na całym świecie. Oparty jest na specjalistycznym sprzęcie, który swoją budową przypomina podłużny długopis, który posiada kilkanaście niewielkich igiełek wykonujących około 1300 nakłuć na sekundę na powierzchni skóry. Dodatkowo igły te są wymienne, a ich wielkość można dostosować w zależności od rodzaju skóry i aplikowanych substancji aktywnych. Zabieg ten przeprowadzany jest poprzez przesuwanie urządzenia po powierzchni skóry, tworząc drobne kanały, przez które wprowadzane są substancje czynne. Dzięki obecności igiełek, możliwe jest jego bardzo dokładne i precyzyjne przeprowadzanie, a jego efekty utrzymują się przez długi czas. Skóra staje się elastyczna i wygląda na zdrową i odżywioną. Dodatkowo bardzo dobrze sprawdzi się wśród osób, które chcą zredukować zmarszczki, widoczność porów, przebarwienia oraz trądzik. Z tego powodu uznaje się go za jeden z najskuteczniejszych zabiegów w dziedzinie kosmetologii.

Zabiegi na twarz „PHYT’S”

Innym zabiegiem, który przeprowadzany jest wyłącznie w salonach kosmetycznych jest grupa zabiegów na twarz ”PHYT’S”. Wynika to z faktu, że są one wykonywane przy pomocy specjalistycznych produktów kosmetycznych, które są synonimem efektywności i wydajności. Warto również dodać, że wszystkie kosmetyki PHYT’S są pochodzenia naturalnego, co sprawia, że nie będą wywoływały reakcji alergicznych i nadadzą zabiegom dodatkowego komfortu. Każdy rytuał rozpoczynany jest dogłębnym oczyszczeniem skóry, aby zmaksymalizować efektywność zabiegów. W ofercie francuskiej marki znaleźć można wiele produktów kosmetycznych, które cechują się odmiennymi właściwościami, dlatego warto udać się do salonu kosmetycznego i ustalić z kosmetyczką odpowiednie składniki, które przełożą się na najlepsze efekty.

Jakie zabiegi, aby odmłodzić twarz?

Dla wielu osób niezwykle ważne jest, aby znaleźć zabieg, który zapewni odmłodzenie twarzy i kompleksową regenerację. Rozwiązania te dostępne są w salonie Nice Spa, a ich odpowiednie przeprowadzenie przełoży się na rewitalizację skóry. 

OxyGeneo

OxyGeneo to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który został stworzony przez markę Pollogen. To odpowiedź na rosnący popyt w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów o charakterze odmładzającym. Jego działanie oparte jest na kompleksowym złuszczeniu naskórka, aplikacji substancji aktywnych i intensywnym utlenieniu skóry. Całość oparta jest na reakcji chemicznej w trakcie aplikowania substancji wgłąb skóry. Na etapie tym pękają mikropęcherzyki, które są efektem połączenia żelu oraz aktywnych kapsułek. Zjawisko to znane jest jako efekt Bohra, a jego efektem jest uwalnianie dwutlenku węgla. Dzięki temu możliwe jest kompleksowe dotlenienie komórek skóry. Dodatkowo zabieg ten może być przeprowadzany w różny sposób, w zależności od problemów skórnych i pożądanych efektów, a jego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu zapewniając dogłębne odmłodzenie skóry.

Zabiegi na twarz „DBH - Beverly Hills”

Inną grupą niezwykle skutecznych zabiegów skupionych na odmłodzeniu twarzy jest są zabiegi na twarz „DBH - Beverly Hills”. Ich kompleksowe działanie przekłada się na odświeżenie wyglądu twarzy, a dodatkowo są one nieinwazyjne i uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się u każdego - niezależnie od wieku i dolegliwości skórnych. Dużym atutem zabiegów DBH jest fakt, że w zależności od preferencji i potrzeb można dobrać odpowiedni rozwiązanie o charakterze odmładzającym. W ofercie znaleźć można rytuały dla skóry dojrzałej i matowej, ale także wysuszonej i wrażliwej. Po konsultacji z kosmetyczką możliwe jest wybranie idealnego zabiegu, który sprosta oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej salon Nice Spa. 

Jak ujędrnić skórę twarzy po 40?

Zabiegi na twarz są niezwykle popularne wśród osób, które osiągnęły 40 rok życia. Wynika to z faktu, że w wieku tym mogą pojawiać się zmarszczki oraz oznaki starzenia się skóry, a dla wielu osób ważne jest, aby utrzymać skórę w zdrowej i pięknej kondycji jak najdłużej. Dlatego warto decydować się na zabiegi oferujące wygładzenie, napięcie i dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. Doskonale w tym przypadku sprawdzą się peelingi chemiczne, które działają kompleksowo i regenerująco na skórę. Dodatkowo możliwość zastosowania spersonalizowanych substancji aktywnych sprawia, że zabiegi te można dobrać indywidualnie w zależności od preferencji Klienta i potrzeb skóry. W kontekście ujędrnienia skóry doskonale sprawdzą się również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz peelingi kwasowe. Przykładem może być tutaj wcześniej wspomniany zabieg HydraFacial, który mocno bazuje na peelingu kwasowym.

Jakie zabiegi kosmetyczne na twarz po 50?

Dla każdej kategorii wiekowej zalecana jest nieco inna grupa zabiegów. Podobnie jest w przypadku osób, które osiągnęły 50 rok życia, dla których kluczowym aspektem jest odmłodzenie skóry w sposób nieinwazyjny i efektywny. Skóra dla osób w tym wieku jest dojrzała i wymaga pielęgnacji, a także nawilżenia. Dlatego doskonale sprawdzi się w tym przypadku mezoterapia igłowa, która dogłębnie zadba o rewitalizację i zregenerowanie skóry, a efekty po zabiegu będą widoczne niemal od razu. Doskonałym rozwiązaniem będzie również specjalistyczny zabieg Anti-Age PANCEA z grupy zabiegów DBH-Beverly Hills, który skupiony jest na regeneracji skóry i sprawieniu, aby była ona pełna wigoru i promienista. Wszystkie wyżej wspomniane zabiegi znaleźć można w ofercie salonu Nice Spa.

Jakie zabiegi kosmetyczne są najpopularniejsze?

Spośród wielu zabiegów kosmetycznych można wyróżnić kilka, które są najbardziej popularne na rynku. Z pewnością do grupy tej można zaliczyć HydraFacial, z którego korzystają takie gwiazdy jak Beyoncé, Cameron Diaz czy Paris Hilton, a swoją popularność zawdzięcza kompleksowemu działaniu na twarz opartemu na dogłębnym nawilżeniu i zregenerowaniu komórek skóry. Wymienić można tutaj także Dermapen, który uznawany jest za jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań na rynku i doskonale sprawdzi się wśród osób w każdym wieku. Warto również wspomnieć o mezoterapii igłowej, która posiada szerokie grono fanów na całym świecie dzięki szerokiej gamie substancji aktywnych, które mogą być stosowane przy tym zabiegu. Każdy z nich jest dostępny w ofercie Nice Spa i jest przeprowadzany przez wykwalifikowane grono profesjonalistów, którzy zadbają o najlepsze efekty każdego zabiegu kosmetycznego na twarz.

 

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem