Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Zabiegi modelujące sylwetkę - jak działają i co dają

06 Marzec 2023

Zabiegi modelujące sylwetkę - jak działają i co dają

  1. Dlaczego ludzie decydują się na zabiegi modelujące sylwetkę?
 1. Endermologia LPG ALLIANCE - niezwykle skuteczny zabieg modelujący sylwetkę
  1. Jak przeprowadzana jest endermologia LPG ALLIANCE?
  2. Jakie są efekty endermologii LPG ALLIANCE?
 2. Zabieg modelujący sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan) - kolejna propozycja modelowania sylwetki
  1. Jak wykonywany jest zabieg modelujący sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan)? 
  2. Efekty zabiegu modelującego sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan)
 3. Slim masaż - idealna propozycja do modelowania sylwetki
  1. Jak działa Slim masaż?
  2. Jakie efekty zapewnia Slim masaż?
  3. Zabiegi modelujące sylwetkę w Nice Spa

Okres zimowy to czas, w którym wiele osób chce poprawić wygląd swojego ciała i sprawić, żeby było ono szczuplejsze i zregenerowane. Często wynika to z faktu, że czas wakacyjny i urlopowy sprzyja przybraniu na wadze, a także sprawia, że posiadamy mniej czasu i motywacji do prowadzenia aktywności fizycznej. Na szczęście w ofercie wielu salonów Spa i kosmetycznych znaleźć można wiele zabiegów modelujących sylwetkę, które zapewnią całemu ciału odbudowę i witalność. Dla wielu osób jest to doskonałe rozwiązanie w ramach realizacji postanowień noworocznych lub aby poprawić wygląd swojego ciała jeszcze przed końcem bieżącego roku. Dodatkowo stały rozwój kosmetologii i technologii sprawił, że obecnie zabiegi te są niezwykle skuteczne i zarazem w pełni bezpieczne dla organizmu. Wiele z nich dostępnych jest w naszym salonie, a poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, które idealnie sprawdzą się w kontekście modelowania sylwetki i poprawie wyglądu całego ciała.

Dlaczego ludzie decydują się na zabiegi modelujące sylwetkę?

Zabiegi modelujące sylwetkę to odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie wśród wielu osób w kwestii poprawy wyglądu całego ciała, aby było ono piękne i witalne. Okazuje się bowiem, że regularne ćwiczenia oraz odpowiednio dobrana dieta nie zawsze muszą wystarczyć, aby osiągnąć wymarzone rezultaty. Wynika to z faktu, że tkanka tłuszczowa potrafi gromadzić się w niektórych częściach ciała, przez co skóra oraz ciało wyglądają mniej atrakcyjnie. Szczególnie dotyczy to takich partii jak brzuch, pośladki czy uda. Modelowanie sylwetki za pomocą tradycyjnych metod takich jak aktywność fizyczna, zbilansowana dieta czy rolowanie ciała nie zawsze oznacza, że skóra będzie wyglądała pięknie i zdrowo. Wpływ tutaj ma nie tylko odpowiednie prowadzenie się, ale również uwarunkowania genetyczne czy czynniki zewnętrzne takie jak, chociażby zanieczyszczone powietrze. Z tego powodu wiele salonów Spa oraz kosmetycznych, w tym Nice Spa, poszerzyli swoją ofertę o zabiegi modelujące sylwetkę, które skupiają się przede wszystkim na tych częściach ciała, w których często odkłada się tkanka tłuszczowa. Warto również dodać, że zabiegi te usprawniają krążenie i pozwalają na miejscowy nadmiar tłuszczu. Rozwiązania te z czasem zyskują na popularności i cieszą się dużym uznaniem wśród wielu osób w Polsce i na całym świecie. Które z nich są najskuteczniejsze? Przekonacie się w tym artykule.

Endermologia LPG ALLIANCE - niezwykle skuteczny zabieg modelujący sylwetkę

Endermologia LPG ALLIANCE to zabieg pozwalający na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu działając w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny, ale także jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny oraz oparty na naturalnych rozwiązaniach. Endermologia działa dokładnie w tych obszarach ciała, w których obecna jest tkanka tłuszczowa oraz cellulit, a ponadto cechuje się regenerującym charakterem, dzięki czemu pozwala na redukcję konkretnych dolegliwości i niedoskonałości skóry oraz ciała. Warto również dodać, że całość przeprowadzana jest w sposób harmonijny i zdrowy dla całego organizmu będąc w ten sposób jednym z najbardziej subtelnych i nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę dostępnych na rynku.

Jak przeprowadzana jest endermologia LPG ALLIANCE?

Endermologia LPG ALLIANCE jest nowoczesnym zabiegiem opartym na urządzeniu ze specjalną głowicą mającą działanie wyszczuplające, antycellulitowe oraz modelujące. Sama endermologia jest w praktyce podciśnieniowym masażem, który stymuluje tkankę łączną skóry, a sposób jego przeprowadzania jest nieco zbliżony do drenażu limfatycznego. Endermologię stosuje się za pomocą specjalnej głowicy, która składa się z dwóch rolek i komory zasysającej, która pod wpływem ciśnienia wsysa fałd skóry między rolki. W ten sposób możliwe jest wałkowanie oraz ugniatanie poszczególnych części skóry, dzięki czemu konkretne tkanki podskórne poddane są intensywnej stymulacji. Całość sprawia, że możliwe jest bardzo precyzyjne wpływanie na poszczególne partie ciała i redukowanie cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

Jakie są efekty endermologii LPG ALLIANCE?

Zabieg endermologii LPG ALLIANCE jest idealnym rozwiązaniem w przypadku osób, którym zależy na redukcji cellulitu i wyszczupleniu całego ciała. Dodatkowo pozwala on na wygładzenie skóry, a także nadanie sylwetce pożądanego kształtu i kondycji. Skóra staje się odżywiona i zregenerowana, co może być ważne szczególnie dla kobiet po ciąży lub tym, którym zależy na szybkim i dynamicznym odchudzaniu. To także doskonałe rozwiązanie w kwestii redukcji obrzęków i innych blizn oraz niedoskonałości skóry. Warto również dodać, że endermologia wspiera krążenie krwi oraz przepływ limfy poprzez likwidację zbędnych substancji i toksyn z organizmu. Ponadto zabieg ten rozluźnia poszczególne partie mięśniowe i zapewnia odpoczynek w trakcie jego przeprowadzania.

Zabieg modelujący sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan) - kolejna propozycja modelowania sylwetki

Kolejnym polecanym przez nas zabiegiem skupionym na modelowaniu sylwetki jest BOTANICAL SCENS Organic & Vegan, który powstał we współpracy z międzynarodową marką SCENS. Od lat zajmuje się ona produkcją topowej jakości produktów kosmetycznych, które są w całości pochodzenia naturalnego oraz wegańskiego. Opisywany zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnego olejku antycellulitowego od marki SCENS oraz drewnianych przyrządów o różnych kształtach i długościach, które nazywane są Wood Therapy. Elementy te dostosowane są do parametrów ciała i potrzeb osoby, na której przeprowadzany jest zabieg.

Jak wykonywany jest zabieg modelujący sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan)?

W praktyce zabieg modelujący sylwetkę BOTANICAL rozpoczyna się od relaksacyjnego masażu z wykorzystaniem olejku antycellulitowego od marki SCENS. Następnie ciało osoby masowanej jest wałkowane za pomocą drewnianych przyrządów z różną intensywnością, w zależności od danej partii ciała. Dzięki temu możliwa jest stymulacja konkretnych części skóry i rozmasowanie tych miejsc, które narażone są na nadmierną obecność tkanki tłuszczowej lub cellulitu. Warto dodać, że całość przeprowadzana jest za pomocą w pełni naturalnych i wegańskich produktów, dzięki czemu zabieg nie będzie wywoływał reakcji alergicznych, a także pozwala na dogłębny relaks i odprężenie dzięki wykorzystaniu przyrządów bliskich naturze. 

Efekty zabiegu modelującego sylwetkę BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan)

Opisywany rytuał to doskonałe rozwiązanie w kwestii walki z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki wykorzystaniu wałków oraz drewnianych przyrządów możliwe jest precyzyjne oraz miejscowe stymulowanie komórek skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej ukrwiona i ułatwiony jest przepływ limfy. Dodatkowo całe ciało staje się ujędrnione i odświeżone, co przekłada się na ogólną poprawę wyglądu i większą pewność siebie. Co ciekawe, efekty widoczne są już po pierwszej sesji, a regularne przeprowadzanie tego zabiegu pozwoli na zwiększenie ich widoczności i wydłużenie w czasie. Skóra staje się również napięta, co sprawia, że całe ciało wygląda młodziej i piękniej. Wszystkie te efekty sprawiają, że zabieg BOTANICAL (SCENS Organic & Vegan) jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w kontekście modelowania sylwetki.

Slim masaż - idealna propozycja do modelowania sylwetki

Ostatnią naszą propozycją, która doskonale sprawdzi się w kwestii modelowania sylwetki jest Slim masaż. W praktyce jest to niezwykle skuteczny i bezpieczny zabieg, który łączy w sobie cechy odchudzające oraz relaksacyjne. Dzięki temu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej lub cellulitu, a także zaznanie głębokiego odprężenia. Z tego powodu Slim masaż jest niezwykle częstym zabiegiem wybieranym przez gości naszego salonu. Warto również dodać, że efekty tego zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji i utrzymują się nawet kilka tygodni. Dodatkowo regularne przeprowadzanie Slim masażu zapewni większą widoczność rezultatów i wydłuży ich utrzymywanie w czasie. 

Jak działa Slim masaż?

Slim masaż łączy w sobie cechy zabiegu wyszczuplającego i relaksacyjnego. W praktyce polega on na zastosowaniu specjalnego urządzenia z głowicą zaopatrzoną w aplikatory. Sprzęt ten pracuje na zasadzie wibracji o niskiej częstotliwości, a aplikatory przemieszczane są po powierzchni ciała, dzięki czemu możliwa jest stymulacja poszczególnych partii skóry. Dodatkowo to osoba przeprowadzająca zabieg dobiera w sposób indywidualny i dostosowany do rodzaju skóry osoby, na której przeprowadzany jest zabieg, a także na bazie potrzeb i preferencji. Całość sprawia, że możliwe jest wpływanie zarówno na powierzchnię skóry, jak i na jej głębsze warstwy, co przekłada się na kompleksową stymulację całego ciała i większą widoczność rezultatów po zabiegu.

Jakie efekty zapewnia Slim masaż?

Masaż Slim jest niezwykle często wybierany przez gości naszego salonu ze względu na swoją wydajność i długotrwałą widoczność efektów, które widoczne są po kilku sesjach, a regularne przeprowadzanie Slim masażu przełoży się na lepsze rezultaty wizualne i trwałość w dłuższej perspektywie czasowej. Doskonale sprawdzi się wśród osób, którym zależy na szybkiej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. To także świetne wsparcie w odchudzaniu i powrotu do wymarzonej sylwetki po ciąży lub wahaniach hormonalnych. Warto również dodać, że skóra staje się bardziej napięta i jędrna, co przekłada się na jej piękno i zwiększenie pewności siebie osoby, na której przeprowadzany jest zabieg. Dodatkowo Slim masaż ma charakter relaksacyjny, dzięki czemu odprężone jest zarówno ciało, jak i umysł, co przekłada się na holistyczne działanie zabiegu.

Zabiegi modelujące sylwetkę w Nice Spa

Powyższe zabiegi to tylko kilka z wielu propozycji dostępnych w naszym salonie. Każdy z nich przeprowadzany jest przez wykwalifikowane grono profesjonalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zbierali przez wiele lat na rozmaitych kursach i szkoleniach, które są potwierdzeniem ich umiejętności. Dodatkowo każdy zabieg jest dobierany indywidualnie do gości naszego salonu i dostosowany do parametrów ciała, preferencji i potrzeb, a także efektów, jakie dana osoba chce osiągnąć. Dzięki temu możliwe jest znalezienie idealnego i efektywnego rozwiązania i zapewnienie satysfakcji naszym klientom, którzy uwielbiają do nas wracać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby znaleźć idealny zabieg modelujący sylwetkę dla siebie, a także zaznanie niepowtarzalnego przeżycia, jakie zapewnia wizyta w salonie Nice Spa w Warszawie.

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem