Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Olga

Olga

Stylistka paznokci

Precyzja, dokładność i zaangażowanie - te trzy słowa najtrafniej opisują wkład pozostawiany przez nią w pracy za każdym razem. Jako specjalistka Nice Spa, Olga zaopiekuje się Twoimi dłońmi i stopami. Zatroszczy się o ich odpowiednią pielęgnację oraz sprawi, że na długo pozostaną one piękne, zdrowe i zadbane. Olga świadczy także usługi w zakresie stylizacji paznokci, czego najwyższą jakość gwarantuje ukończony przez nią specjalistyczny kurs zawodowy właśnie w tej dziedzinie. 

 

Zdrowie i estetyka to według Olgi główne cele jej działania, które zawsze osiąga, wykazując się przy tym szczególną starannością. Jednocześnie pozostaje przy tym osobą ambitną, pragnącą nieprzerwanie podnosić swoje kwalifikacje, co świadczy o jej sumienności i systematyczności. Wszystko to idzie w parze w doświadczeniem, czyniącym z Olgi specjalistkę kompletną, potrafiącą doskonale sprostać każdemu zadaniu. Jej innymi atutami są niewątpliwie otwartość i serdeczność. Sama zawsze zaznacza, że największą satysfakcją jest dla niej uśmiech odwiedzających nasz salon gości, którzy zawsze doceniają prezentowane przez nią umiejętności oraz serce i dokładność, które stale towarzyszą jej pracy.

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem