Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Sylwia

Sylwia

Kosmetolog

Pewność siebie wynikająca z wieloletniego doświadczenia pracy w salonie i prowadzenia własnej działalności w branży kosmetycznej. Satysfakcja czerpana z ogromnej pasji do wykonywanego zawodu, a jednocześnie wiecznie radosne, pozytywne, jak również wyrozumiałe i ciepłe podejście, to tylko niektóre cechy, które posiada Sylwia. Dodatkowo, wiedza zdobyta na pięcioletnich studiach Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku jest dowodem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług.

Sylwia specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Cechuje się także wyjątkową perfekcją w stylizacji brwi. Motyw życiowy Sylwii, towarzyszący jej każdego dnia w pracy, brzmi: “Twój wygląd jest wizytówką, którą rozdajesz codziennie”. Jej opieka zagwarantuje Ci indywidualne, szczegółowe podejście, dzięki czemu świadomie i skutecznie zatroszczysz się o swoje piękno. Po kompleksowej konsultacji i dokładnym, kompletnym wywiadzie kosmetycznym, Sylwia zadba o dobranie odpowiedniego zabiegu, który w pełni zaspokoi potrzeby Twojej skóry. Poczuj zadowolenie wynikające ze skutecznych efektów kosmetycznych oraz radość z miło spędzonego czasu. Oddaj się w profesjonalne ręce Sylwii, która dopilnuje, aby twoja cera otrzymała to, co dla niej najlepsze. 

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem