PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
Wróć

Jesteś na blogu strefy relaksu

Masaż dla dwojga - wszystko co musisz wiedzieć

30 Styczeń 2023

Masaż dla dwojga - wszystko co musisz wiedzieć

Masaż dla dwojga jest doskonałym rozwiązaniem dla par, ale także dla przyjaciół, którzy chcą w nietypowy sposób spędzić czas i dodatkowo zaznać głębokiego relaksu. Ponadto masaże dla dwojga są świetnym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się walentynek. Masaże dla dwóch osób są niecodzienną aktywnością, która łączy w sobie efektywne działanie zabiegu oraz dogłębny relaks i odpoczynek w towarzystwie drugiej osoby. W poniższym artykule przybliżymy, czym są masaże dla dwojga, jakie są jego rodzaje oraz który masaż dla par wybrać.

Czym są masaże dla dwojga?

Masaż dla dwojga, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla dwóch osób. Od standardowego rytuału różni się tym, że w zabiegu uczestniczą dwie osoby na osobnych łóżkach, które zazwyczaj położone są blisko siebie. Co więcej, masaże przeprowadza dwóch masażystów, a każdy z nich masuje jedną z osób poddanych zabiegowi. Warto dodać, że sam rytuał jest wzbogacony o dodatkowe elementy takie jak aromaterapia, nastrojowa muzyka czy klimatyczne oświetlenie oraz świeczki. W Nice Spa oferujemy różny charakter zabiegów dla dwojga, w zależności od preferencji i wymagań gości. Przeprowadzamy masaże zarówno w klimacie romantycznym, jak i relaksacyjnym i uniwersalnym. Warto bowiem pamiętać, że masaże dla dwojga nie są stworzone jedynie dla par i związków, ale również dwójki przyjaciół czy znajomych, którzy chcą się zrelaksować i zaznać spokoju. Dlatego przed rozpoczęciem każdego masażu dla dwojga, ustalane są dodatki i akcesoria odpowiadające masowanym osobom, a także charakter samego zabiegu. Konsultowane są również cele i rezultaty, jakie chcą osiągnąć osoby poddane zabiegowi, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie wszystkich potrzeb gości salonu.

Jakie są masaże dla dwojga?

W ofercie Nice Spa w Warszawie możemy wyróżnić kilka rodzajów masaży dla dwojga, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie idealny zabieg dla siebie. Każdy z nich ma nieco inny charakter, a do jego przeprowadzenia wykorzystywane są różne składniki i elementy. To właśnie uniwersalność i szeroka oferta sprawiają, że można znaleźć idealne rozwiązanie dla dwojga w Nice Spa. Poniżej przedstawiamy kilka zabiegów, które są dostępne w naszej ofercie.

Klasyczny masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga to najbardziej klasyczny wariant zabiegów oferowanych dla dwóch osób. Oparty jest na rytuale przeprowadzanym przez 2 masażystów, a łóżka umieszczone są blisko siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zbudowanie więzi między dwiema osobami, a także zapewnia komfort dla osób, na których przeprowadzany jest zabieg. Całość wzbogacona jest o relaksacyjne dodatki i akcesoria takie jak kojąca muzyka, świece, przyjemne oświetlenie czy zapachy będące elementem aromaterapii. Wszystko to sprawia, że masaż dla dwojga zapewnia komfort i swobodę obu osobom poddanym zabiegowi.

W jaki sposób przeprowadzany jest masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga w wielu elementach i aspektach przypomina orientalny rytuał, który rozpoczyna się od ziołowej kąpieli stóp i całego ciała, co zapewnia odprężenie i odpoczynek. W ramach zabiegu dostępna jest również relaksacyjna sauna z klimatyczna oprawą, która oczyszcza ciało z toksyn i zbędnych substancji, a także poprawia układ oddechowy. Obie osoby mogą również wybrać dodatki i akcesoria, które dopełnią klimat i zapewnią komfort w trakcie trwania zabiegu. Po kąpieli rozpoczyna się masaż właściwy o charakterze relaksacyjnym i odprężającym, a całość kończy się ujędrniającym i odmładzającym masażem z wykorzystaniem specjalnych olejków.

Jakie są efekty masażu dla dwojga?

Masaż dla dwojga ma działanie uniwersalne i kompleksowe, dzięki czemu wpływa on pozytywnie zarówno na ciało, jak i umysł i duch osób masowanych. Dodatkowo zapewnia on dogłębny relaks i odprężenie, dzięki czemu ciało jest wypoczęte i odświeżone. Co więcej, masaż dla dwojga zbliża do siebie dwie osoby i pozwala na przeżycie nowego doświadczenia, które będzie zapamiętane przez długie lata. 

Rytuał dla dwojga w stylu Nice Spa

Rytuał dla dwojga w stylu Nice Spa to nasza autorska odmiana klasycznego masażu dla dwóch osób. Oparta jest ona na indywidualnym doborze dodatków i akcesoriów takich jak oświetlenie, muzyka czy zapachy. Całość przeprowadzana jest na dwóch łóżkach ułożonych blisko siebie, dzięki czemu obie osoby mogą poczuć się komfortowo, a także zbliżyć się do siebie tworząc niezapomniane wspomnienia i przeżycia. 

Jak przeprowadzany jest rytuał dla dwojga w stylu Nice Spa?

Rytuał dla dwojga przeprowadzany w autorskim stylu przez Nice Spa można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kąpiel stóp oraz całego ciała z wykorzystaniem ziół, co ma na celu orzeźwić i odświeżyć obie osoby poddane zabiegowi. Następnie dla gości udostępniona jest sauna parowa, w której znajdują się wybrane przez obie osoby dodatki i akcesoria. Główna część zabiegu oparta jest na orientalnym peelingu o charakterze oczyszczającym, a także masażu orientalnym twarzy, który odpowiada za poprawę cery i kondycji skóry. Całość zakończona jest relaksacyjnym masażem z wykorzystaniem olejków, który zapewni dogłębne odprężenie i odpoczynek. Warto dodać, że w ramach zabiegu dostępny jest również masaż z wykorzystaniem stempli ziołowych, gorących kamieni bazaltowych czy kamieniami z soli himalajskiej. Dzięki tak kompleksowemu podejściu możliwe jest zregenerowanie i odprężenie całego ciała osób poddanych zabiegowi.

Jakie są efekty rytuału dla dwojga w stylu Nice Spa?

Rytuał dla dwojga w stylu Nice Spa to autorskie podejście do masaży dla dwóch osób. Poprzez zastosowanie wielu elementów w trakcie całego zabiegu, odświeżone i zrelaksowane są wszystkie części ciała osób poddanych masażowi. Co więcej, rytuał wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale także na umysł i sferę duchową obu osób. Dzięki temu zabieg dla dwojga w stylu Nice Spa będzie niezapomnianym przeżyciem i doświadczeniem wspominanym przez lata.

Rytuał dla dwojga Tropikalny vs Wygładzenie ciała winem Kurland (Organic & Vegan)

Ostatnim proponowanym przez nas zabiegiem dla dwóch osób jest rytuał dla dwojga Tropikalny vs Wygładzenie ciała winem Kurland (Organic & Vegan). W praktyce opiera się on na możliwości wyboru jednego z dwóch zabiegów: rytuału tropikalnego lub wygładzenia ciała winem. Pierwszy z nich ma egzotyczny charakter i opiera się na wykorzystaniu składników i zapachów owoców tropikalnych. Z kolei wygładzenie ciała winem to zabieg, który oparty jest na składnikach z winogron oraz kwasów owocowych, które wpływają na kondycję całego ciała. Dzięki dostępności dwóch zabiegów, możliwy jest wybór rozwiązania odpowiadającego naszym potrzebom i wymaganiom.

Jak przeprowadzane są rytuały dla dwojga Tropikalny vs Wygładzenie ciała winem Kurland (Organic & Vegan)?

Oba zabiegi przeprowadzane są w unikalny i różny sposób, co sprawia, że efekty i rezultaty również się różnią. Rytuał tropikalny oparty jest na peelingu solno-olejowym, który oczyszcza i złuszcza martwy naskórek. Następnie stosowany jest masaż o charakterze relaksacyjny z wykorzystaniem specjalnych olejów oraz okładu na bazie jabłoni oraz kremu wraz z mocznikiem, który odpowiada za nawilżenie i odświeżenie zarówno powierzchni skóry, jak i jej głębszych warstw. Całość ma charakter odprężający i relaksacyjny, a także odpowiada za odnowienie kondycji ciała. Wygładzenie ciała winem z kolei oparte jest na składnikach z wykorzystaniem winogron oraz kasztanowca, co sprawia, że zabieg będzie delikatny, relaksacyjny i działa odmładzająco na skórę osoby poddanej rytuałowi. Dodatkowo zapach wina i kasztanowca sprawia, że umysł jest odprężony, a strefa duchowa i spirytualna staje się poprawiona.

Jakie są efekty rytuałów dla dwojga Tropikalny vs Wygładzenie ciała winem Kurland (Organic & Vegan)?

Oba zabiegi mają kompleksowe i efektywne działanie. Rytuał tropikalny ma działanie przeciwzmarszczkowe za sprawą zastosowania jabłka bogatego w kwasy owocowe. Dodatkowo zabieg ten peeling intensywnie i skutecznie oczyszcza i odświeża kondycję, a zastosowany okład nawilża, odżywia i wygładza skórę. Co więcej, całość rozświetla i regeneruje strukturę skóry zarówno na powierzchni, jak i w jej głębszych warstwach, a martwy naskórek jest złuszczony i zredukowany. Po rytuale tropikalnym całe ciało jest zrelaksowane i odprężone, a efekty będą widoczne nawet przez kilka tygodni. Z kolei wygładzanie ciała winem zapewnia wygładzenie i oczyszczenie skóry, która dodatkowo jest rozświetlona i wygląda na zdrowszą. Co ciekawe, zabieg ten polecany jest osobom w każdym wieku i o każdym typie skóry, a w szczególności przypadnie on do gustu kobietom. Po rytuale poprawione jest również krążenie za sprawą wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych. Wszystkie te elementy sprawiają, że skorzystanie zarówno z rytuału tropikalnego, jak i wygładzenia ciała winem przyniesie wiele pozytywnych rezultatów, które będą się utrzymywały przez dłuższy czas.

Dla kogo są masaże dla dwojga?

Masaże dla dwojga to zabiegi, które głównie kojarzą się parom, związkom i małżeństwom. Z tego powodu jest to częsty pomysł na podarunek na rocznicę, urodziny, święta czy walentynki. Warto jednak pamiętać, że masaż dla dwóch osób nie jest jedynie dla osób w związku, ale to również doskonałe rozwiązanie dla dwójki przyjaciół, znajomych lub członków rodziny. Masaże dla dwojga mogą mieć uniwersalny charakter i zapewnią komfort i odpowiednią atmosferę obu osobom w zależności od potrzeb i preferencji. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które jeszcze nigdy nie były w salonie Spa i chcą spróbować nowego doświadczenia w towarzystwie bliskiej osoby.

Masaże dla dwojga w Nice Spa

Wszystkie opisane zabiegi dostępne są w ofercie Nice Spa i są przeprowadzane w sposób indywidualny i spersonalizowany. Niezależnie od tego, czy na zabieg wybieramy się z drugą połówką, przyjacielem czy członkiem rodziny, zadbamy o odpowiedni dobór charakteru i klimatu masażu. Co więcej, przed rozpoczęciem rytuału zawsze konsultujemy się z gośćmi salonu w celu wybrania odpowiedniego zabiegu dla dwojga i określenia celów i rezultatów, jakie obie osoby chcą osiągnąć. Dzięki temu każdy może mieć pewność, że przeprowadzany zabieg jest przeprowadzany w sposób indywidualny. Dobierane są również takie dodatki jak oświetlenie, muzyka, zapachy czy takie elementy jak figurki i inne akcesoria. Całość sprawia, że masaże dla dwojga zapewnią relaks i odprężenie dla obu osób. Za wszystkie rytuały odpowiedzialny jest doświadczony zespół, który przez wiele lat zbierał swoją wiedzę i doświadczenie w samym sercu Azji, a także na licznych szkoleniach i warsztatach, a swoją pasję przekazują swoim gościom podczas zabiegów dostępnych w salonie Nice Spa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby znaleźć idealny masaż dla dwojga.

 

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem