PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Change language

Spa w Warszawie

Let your body rest

Salon Nice Spa jest idealną harmonią między głębokim relaksem a kosmetologią. Ponadto od początku istnienia naszą misją było połączenie piękna i relaksu tak, aby każdy gość czuł się doskonale. Dlatego wszystkie zabiegi i masaże są wykonywane przez wykwalifikowany zespół, który zadba o każdy detal tak, aby Twoje ciało czułe się piękne i wyjątkowe.

PRZEJDŹ DO OFERTY
Niezwykłe miejsce Niezwykłe miejsce Niezwykłe miejsce
Atmosfera, muzyka, obsługa

Niezwykłe miejsce

Nasze spa to wyjątkowy salon, który stara się dostrzegać piękno na każdym kroku i z każdym dniem odkrywamy na nowo jego urok. Jako ekskluzywne SPA zadbaliśmy o to, aby pomóc w odnalezieniu i wydobyciu piękna wszystkich klientów, którzy nas odwiedzają. Nice Spa w Warszawie to miejsce, które pozwala na obdarowanie i dzielenie się pięknem przyjemności, relaksu i wytchnienia.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER
Poznaj nasz zespół

Profesjonalizm i wysoka jakość usług

Nasz wykwalifikowany zespół zatroszczy się o to, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Twojego piękna. Zapewnimy Ci indywidualne, dostosowane specjalnie do Ciebie podejście. Poznaj bliżej nasze specjalistki, które podchodzą do swojej pracy z pasji do tego, co piękne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MARKI KOSMETYKÓW

Współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi markami kosmetyków.

Poznaj ofertę

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą, przygotowaną z myślą o tym, aby zapewnić Ci pełnię doznań i satysfakcji. Skorzystaj z kompleksowej konsultacji i wybierz zabieg, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

ZOBACZ WSZYSTKIE
NICE SPA

Mówią o nas

VOGUE

Nice Spa jest zupełnie wyjątkowym miejscem. Na polskim rynku wyróżnia się podejściem. Tu rytuały i masaże realizowane są zgodnie z azjatycką tradycją.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Nice Spa personel jest nie tylko doskonale przeszkolony (m.in. w Japonii), ale także niezwykle empatyczny, a przy tym bardzo profesjonalny.

CZYTAJ WIĘCEJ
Twój Styl

Czeka Cię masaż, różany okład, kąpiel w kozim mleku z płatkami róż, orientalny peeling, a w przerwie azjatyckie danie i schłodzona lampka prosecco.

CZYTAJ WIĘCEJ
Opinie klientów

Opinie

Monika Lewczuk

Kompleksowy masaż całego ciała w niezwykłej atmosferze, pozwala mi odprężyć zarówno ciało jak i umysł. Dla mnie to salon idealny. Polecam!

Olga Nijaki

Klimat towarzyszący masażom w Nice Spa to coś niesamowitego. Pełen relaks zarówno dla ciała jak i duszy, który serdecznie polecam każdemu.

Małgorzata Babilońska

Od jakiegoś czasu regularnie korzystam z masażu sportowego, dzięki któremu moje ciało zdecydowanie lepiej regeneruje się po treningu. Jak najbardziej polecam.

Strefę relaksu Nice Spa

Sprawdź strefę piękna

Nasze spa podzielone jest na dwie strefy, strefę piękna i strefę relaksu, sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w strefie piękna.

PRZEJDŹ DO OFERTY
Produkty polecane przez nasz salon

Odkryj swoją pielęgnacje

Nice Spa oferuje w strefie ciemnej szereg masaży i zabiegów relaksacyjnych, które zapewnią Twojemu ciału regenerację, relaks oraz przyjemność. Wszystko za sprawą doskonałej jakości produktów, z których można korzystać również w domu podczas domowego relaksu i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w sklepie internetowym.

Pomysł na prezent

Pomysł na prezent

Zrób wyjątkowy prezent bliskiej osobie i kup podarunkowy voucher do wykorzystania w Nicespa

PRZEJDŹ DO OFERTY
Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem