Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Wróć

Jesteś na blogu strefy piękna

Masaż Kobido - Profesjonalny lifting twarzy

01 Listopad 2020

Masaż Kobido - Profesjonalny lifting twarzy

Czym jest masaż Kobido?

Kobido jest jednym z najstarszych japońskich masaży na świecie. Ma on największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych w porównaniu do zwykłych metod masaży, które działają tylko na powierzchni skóry twarzy. Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni, stymuluje je, przywraca równowagę w tkankach i powoduje osiągnięcie pożądanego efektu liftingującego. Jest to naturalna alternatywa dla medycyny estetycznej oraz różnych zabiegów ingerencyjnych.


Etapy masażu Kobido

Zwykle sesja zaczyna się od masażu tkanek głębokich na sucho, czyli bez użycia olejku lub serum. Ten etap niweluje napięcia mięśni głębokich, które odpowiadają za zmarszczki mimiczne twarzy.
Dalej przechodzimy do ruchów odprężających, delikatnych, które dążą do relaksu klienta, redukując szkodliwe naprężenie, w kolejnych etapach rozwoju masażu.
Następnie wykonujemy drenaż limfatyczny, pobudzamy przepływ krwi i limfy, wspomagając wydalanie toksyn z organizmu i doprowadzamy do skóry twarzy składniki niezbędne do osiągnięcia poprawy i naprawy tkanek.
Dopiero po tych etapach przechodzimy do najbardziej charakterystycznych i intensywnych technik masażu. Technik liftingujących i ujędrniających

Niechirurgiczny lifting twarzy

Masaż kobido jest znany jako niechirurgiczny lifting twarzy, dzięki jego technikom można naturalnie i z biegiem czasu:
• zmniejszyć oznaki starzenia się skóry, poprzez stymulację prod kolagenu i elastyny
• Wymodelować owal twarzy
• Pobudzić metabolizm komórkowy
• Wyrównać koloryt skory
• Zniwelować cienie pod oczami
• Ujędrnić skórę 
• Odzyskać młodszy wygląd

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem