PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
Wróć

Jesteś na blogu strefy relaksu

Orientalny Masaż Królewski - niepowtarzalny relaks ciała i duszy

17 Maj 2021

Orientalny Masaż Królewski - niepowtarzalny relaks ciała i duszy

Masaż Królewski - dla kogo ? 

Obecnie każdy ma wiele na głowie. Praca, dom, rodzina i wiele innych obowiązków powodują, że coraz więcej osób jest stale zmęczonych i poirytowanych. Permanentne przemęczenie to coś, czego absolutnie nie można lekceważyć. Z pomocą przychodzi wówczas jedyne w swoim rodzaju miejsce, jakim jest salon masażu Nice Spa.

W czym pomoże masaż Królewski? 

W naszej ofercie znajdziesz zupełnie nowe i fenomenalne zabiegi, idealnego dla wszystkich, którzy potrzebują rozluźnić napięte mięśnie i zwiększyć mobilność stawów. Temu właśnie przede wszystkim ma służyć wprowadzony do naszej oferty masaż Królewski. Wpływa on również znakomicie na poprawę przepływu limfy i krwi w ciele. Dzięki temu skóra klientów, którzy zdecyduje się na ten zabieg stanie się bardziej elastyczna, a proces jej odbudowy znacznie przyspieszy.  

Masaż Królewski krok po kroku 

Masaż Królewski to wyjątkowa sesja, podczas której nasze wykwalifikowane masażystki idealnie łączą ze sobą elementy relaksacji powięzi i mięśni oraz angażują ośrodki energetyczne znajdujące się w ciele klientek zwane czakr. W tego rodzaju masażu główną rolę pełni pięć warstw takich jak ciało fizyczne, umysł, intuicja, intelekt i radość ciała. Podczas zabiegu masażystka, przesuwa rękoma po ciele klienta od stóp do głów, doprowadzając do jak najgłębszego odprężenia i zrelaksowania poszczególnych obszarów. W międzyczasie zatrzymuje ręce na kilka sekund w konkretnych punkach na ciele, co powoduje przywrócenie balansu i pobudzenie przepływu energii. Dzięki tej technice klienci odzyskują utraconą równowagę i spokój ducha. 

Idea salonu masażu Nice Spa 

W naszym salonie do każdego gościa podchodzimy bardzo indywidualnie i personalnie. Dzięki temu zapewniamy każdemu najwyższą możliwą jakość wykonywanych usług i pozwalamy na pełen relaks i odprężenie. Za sprawą szerokiego wyboru usług dostępnych w Nice Spa robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy odwiedzający relaksował się w tym szczególnym miejscu najlepiej jak to możliwe.  


Już teraz zarezerwuj masaż!

 

 

 

 

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem