PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
Wróć

Jesteś na blogu strefy relaksu

Spa w Warszawie

27 Czerwiec 2022

Spa w Warszawie

Nice Spa to salon w Warszawie, który powstał z myślą o osobach ceniących sobie połączenie głębokiego relaksu oraz profesjonalnej kosmetologii. Dlatego nasza oferta dzieli się na dwie cześci - strefę piękna oraz relaksu. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest za podkreślenie naszego piękna oraz zadbanie o pielęgnację naszego ciała. Znaleźć można tam zabiegi z zakresu usług kosmetycznych, w tym manicure, pedicure, zabiegi oczyszczające, peelingi oraz wiele innych. Strefa relaksu, to miejsce, w którym można znaleźć masaże odprężające, ale także takie o sportowym lub regenerującym charakterze. Każdy zabieg ma na celu zrelaksować osobę poddaną zabiegowi, a także zapewnić jej maksymalny komfort i przyjemność w trakcie masażu. Odpowiedzialny za to jest wykwalifikowany zespół Nice Spa, który swoje doświadczenie budował przez wiele lat w orientalnym sercu Azji. Dzięki temu ciało po każdym zabiegu jest piękne, odprężone i zregenerowane, a klienci tak często chcą do nas wracać.

Klimatyczne spa w Warszawie, czyli czym jest strefa relaksu?

Strefa relaksu to miejsce, na które składają się 3 rodzaje zabiegów: masaże, rytuały oraz zabiegi na twarz sygnowane marką SCENS. Oprócz tego znaleźć można również masaże i rytuały dla dwojga, a także dodatki w postaci sauny parowej lub kąpieli. Dzięki niezwykle bogatej ofercie każdy znajdzie idealny zabieg dla siebie, a nasz personel pomaga również dobrać zabieg dostosowany do potrzeb osoby odwiedzającej salon. Nie można również zapominać, że Nice Spa to nie tylko zabiegi, ale także niepowtarzalny klimat i atmosfera budowana przez odpowiednio dobrane oświetlenie, muzykę oraz temperaturę. Dzięki temu każdy będzie czuł się zrelaksowany i odprężony, a nasz zespół zapewnia elastyczne i indywidualne podejście do klienta dostosowując każdy element zabiegu do potrzeb i preferencji osoby masowanej. W salonie znaleźć można również figurki Buddy, które nadają orientalny, azjatycki klimat, a także dużo zieleni, która ma uspokajający i kojący charakter. Dodatkiem jest tu także sól himalajska, która została umieszczona na ścianach i jest dodatkowo podświetlana, aby nadać pomieszczeniom odpowiedni nastrój. Sól udrażnia również drogi oddechowe i działa relaksująco na zmysł węchu wprowadzając osoby odwiedzające nasz salon w stan głębokiego odprężenia.

Zabiegi w strefie relaksu

Strefa ciemna w Nice Spa to przede wszystkim masaże i rytuały. Urozmaicona i bogata oferta pozwala na znalezienie zabiegu, który sprosta naszym potrzebom i oczekiwaniom. To one są największą wizytówką naszego salonu, które sprawiają, że klienci chcą do nas wracać na kolejne zabiegi. Ważne jest zatem, aby były one jakościowe, przyjemne i efektywne. Odpowiedzialny jest za to nasz zespół, który posiada wykwalifikowaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które przekładane jest na masaże i rytuały wykonywane w Nice Spa. Wierzymy, że najwyższa jakość usług zapewnia zadowolenie klienta, a to przekłada się na nasz sukces i satysfakcję.

Spa w Warszawie

Masaż tajski

Jednym z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych zabiegów w naszym salonie jest masaż tajski. W praktyce dzieli się on na klasyczny masaż tajski oraz masaż tajski. Różnica między tymi dwoma wariantami polega na sposobie ich przeprowadzenia. W przypadku masażu tajskiego wykorzystuje się specjalne olejki, których celem jest odprężenie i zrelaksowanie osoby masowanej. Warto dodać, że na co dzień masaż tajski jest nazywany również „jogą dla leniwych” lub „jogą pasywną”, ponieważ wykorzystywane są w nim elementy jogi, a charakter i efekt zabiegu jest zbliżony do poszczególnych elementów jogi. Popularność tajskiej odmiany masażu wynika z kompleksowej pracy nad ciałem, umysłem oraz sferą duchową osoby poddanej zabiegowi, co pozwala na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i spokoju w warstwie spirytualnej. W praktyce, masaż tajski wykonywany jest w czterech kluczowych etapach. Rozpoczyna się on od akupresury, a więc nacisku poszczególnych partii ciała oraz mięśni, aby rozluźnić cały organizm. Następnie wykorzystywane są elementy jogi oparte na rozciąganiu konkretnych ścięgien, stawów oraz mięśni, zapewniając odpoczynek i relaks, a także przygotowując ciało do dalszych części zabiegu. Ostatnim elementem masażu tajskiego jest zastosowanie technik refleksologii opartej na precyzyjnym uciskaniu części ciała oraz mięśni, które są najbardziej napięte lub powodują ból. Dzięki temu można zniwelować kontuzje oraz urazy, co przekłada się bezpośrednio na komfort fizyczny i psychiczny. 

Masaż japoński

Innym zabiegiem, na który często decydują się nasi klienci jest masaż japoński. Jego największe zalety polegają na kompleksowości i zdrowotnych właściwościach. W oryginalnym tłumaczeniu zabieg ten nazywany jest drogą do naturalnego piękna ze względu na swoje działanie i charakter. Podstawą masażu japońskiego jest skupienie się na częściach ciała, które na co dzień są podatne na największe obciążenia i wysiłek. Zabieg ten wykorzystuje elementy akupresury, dzięki czemu szybko zauważono, że masaż japoński rozluźnia mięśnie szyi oraz pleców. Ponadto posiada on bardzo pozytywny wpływ na regenerację całego ciała oraz poprawienie kondycji fizyczno-psychicznej. Co ciekawe, dla wielu osób masaż japoński jest realną alternatywą dla bardziej inwazyjnej medycyny estetycznej. Oprócz regeneracji ciała, zabieg ten wykazuje duże właściwości odmładzające i poprawiające kondycję skóry. W praktyce masaż japoński składa się z 4 etapów, które różnią się od siebie sposobem przeprowadzania i efektów tworząc kompleksową całość. Pierwsza część zabiegu sprowadza się do rozluźnienia napiętych części karku oraz szyi, dlatego etap ten często nazywany jest relaksacyjnym. Wówczas redukuje się poziom stresu i zmniejszenia tych partii ciała, które w codziennym funkcjonowaniu pracują najbardziej intensywnie. Następnym etapem jest drenaż limfatyczny, który oparty jest na kompleksowym oczyszczeniu całego ciała. Pozwala on także na redukcję toksyn oraz zbędnych substancji z organizmu, a także wspiera on likwidację obrzęków i cieni pod oczami. Kolejnym krokiem jest lifting, którego celem jest rozluźnienie i zregenerowanie mięśni twarzy. Etap ten jest najbardziej intensywny, ponieważ opiera się on na energicznych ruchach mających również pobudzić i rozpromienić skórę twarzy. Masaż japoński zakończony jest dynamiczną akupresurą, która poprawia funkcjonowanie poszczególnych części ciała oraz narządów wewnętrznych. Cały zabieg sprawia, że ciało jest rozluźnione, a kondycja i wygląd twarzy poprawia się już po pierwszej sesji.

Masaż dla dwojga

Nice Spa zawsze stara się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Dlatego stworzyliśmy nietuzinkowy i unikalny sposób na spędzenie czasu z najbliższą osobą, a przy tym zaznać głębokiego relaksu. Mowa o masażu dla dwojga, który jest doskonałym sposobem na zbliżenie się do siebie, a przy tym zaczerpnąć odpoczynek i odprężenie. To nie tylko masaż dla par, ale także dla przyjaciółek lub koleżanek, które we wspólnym towarzystwie mogą komfortowo oddać się przyjemności i rozkoszy, którą zapewnia zabieg. Masaż dla dwojga to także niepowtarzalny klimat i oprawa w postaci przyciemnionego pomieszczenia, uspokajającej muzyki oraz świec generujących przyjemny zapach i światło. Zabieg ten wielokrotnie przyrównywany jest do wyjątkowego rytuału, który rozpoczyna się od ziołowej kąpieli stóp oraz pozostałych części ciała, co zapewnia osobom poddanym zabiegowi relaks i ukojenie. W ofercie jest również sauna parowa w towarzystwie nastrojowej oprawy, która gwarantuje obu osobom dogłębne odprężenie i regenerację. Ponadto możliwe jest dobranie dodatków według własnych preferencji, aby zabieg nabrał personalnego charakteru. Pracownicy Nice Spa zadbają o przyjemne i relaksacyjne przeprowadzenie całego masażu.

Sauna parowa - relaks na wyciągnięcie ręki

Po zabiegu możliwe jest zażycie dodatkowego relaksu w postaci sauny parowej, która ma również leczniczy charakter. Oczyszcza ona organizm z toksyn i zbędnych substancji, a także poprawia wydolność i kondycję fizyczną. Sauna parowa pomaga także w zwalczaniu chorób i dolegliwości układu oddechowego, w tym zapalenia zatok, kaszlu lub szeroko pojętego przeziębienia. Ułatwia ona również leczenie otyłości i wspomaga odchudzanie, a także jest zalecana osobom borykającym się podwyższonym ciśnieniem. Co ciekawe, z myślą o naszych klientach, stworzyliśmy zupełnie nową saunę Kurland Organic & Vegan, której założeniem jest wykorzystywanie naturalnych glinek pochodzenia wegańskiego w łaźni parowej. Rozwiązanie to przekłada się na rozświetlenie skóry oraz zapewnia łatwiejsze i bardziej efektywne wchłanianie substancji aktywnych, które znajdują się w olejkach oraz okładach wykorzystywanych podczas zabiegów.

Spa w Warszawie

Kąpiele w SPA - przyjemność i regeneracja

Strefa ciemna dostępna w ofercie naszego salonu to zatem nie tylko masaże i zabiegi, ale także niepowtarzalna atmosfera i klimat nadany przez odpowiednio dobrane dodatki. Nie zabrakło u nas także możliwości zażycia relaksacyjnej kąpieli lub skorzystania z sauny parowej, które mogą dopełnić efekt i wrażenia z pobytu w Nice Spa. Za całość odpowiedzialny jest nasz profesjonalny zespół, który zabierze Cię w niezwykłą podróż w głąb relaksu i przyjemności. Przyjście do Nice Spa zapewnia, że Twoje ciało będzie czuło się piękne i wypoczęte.

Strefa ciemna dostępna w Nice Spa

Strefa ciemna dostępna w ofercie naszego salonu to zatem nie tylko masaże i zabiegi, ale także niepowtarzalna atmosfera i klimat nadany przez odpowiednio dobrane dodatki. Nie zabrakło u nas także możliwości zażycia relaksacyjnej kąpieli lub skorzystania z sauny parowej, które mogą dopełnić efekt i wrażenia z pobytu w Nice Spa. Za całość odpowiedzialny jest nasz profesjonalny zespół, który zabierze Cię w niezwykłą podróż w głąb relaksu i przyjemności. Przyjście do Nice Spa zapewnia, że Twoje ciało będzie czuło się piękne i wypoczęte.

Sprawdź inne artykuły

Brak komentarzy

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem