Strona główna Oferta Cennik O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Change language
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Nice Spa

Mówią o nas

Od czasu do czasu na nasz temat wypowiada się prasa. Z naszej oferty skorzystali pracownicy takich magazynów jak Vogue, Elle czy Twój Styl. Wszystkie redakcje były pod wrażeniem profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół ze strony naszych masażystek. Odwiedzające nas Klientki pracujące w różnych magazynach, zwracały uwagę na piękną przestrzeń pełną świeżych kwiatów i kompozycji, które łączą europejskie potrzeby z kulturą dalekowschodnią. Doceniony został również nasz nowoczesny sprzęt, stała chęć rozwoju oraz - co w obecnych czasach najważniejsze - bezpieczeństwo gości poprzez regularną dezynfekcję. Jest nam niezmiernie miło, że tak duże tytuły zainteresowały się naszym salonem i wypowiadają się o nim pozytywnie. Daje to nam pole do stawania się jeszcze lepszym salonem, który sprosta oczekiwaniom każdego odwiedzającego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na nasz temat oraz do odwiedzenia salonu Nice Spa.

mowia-o-nas

Nice Spa jest zupełnie wyjątkowym miejscem. Na polskim rynku wyróżnia się podejściem. Tu rytuały i masaże realizowane są zgodnie z azjatycką tradycją.

CZYTAJ WIĘCEJ
mowia-o-nas

W Nice Spa personel jest nie tylko doskonale przeszkolony (m.in w Japonii), ale także niezwykle empatyczny, a przy tym bardzo profesjonalny.

CZYTAJ WIĘCEJ
mowia-o-nas

Czeka Cię masaż, różany okład, kąpiel w kozim mleku z płatkami róż, orientalny peeling, a w przerwie azjatyckie zdanie i schłodzona lampka prosecco.

CZYTAJ WIĘCEJ
Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem