Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU
Z PASJI DO TEGO, CO PIĘKNE

ORIGINAL ASIAN MASSAGE THERAPY

Strefa orientu została stworzona z myślą o gościach ceniących sobie poszukiwanie nowych, egzotycznych doznań inspirowanych zarówno delikatną, subtelną, jak i niezwykle tajemniczą oraz unikatową wschodnią kulturą buddyjską. Czasami samo odcięcie się od rzeczywistości nie wystarczy. Często potrzebujemy zmiany otoczenia, ale nie zawsze mamy taką możliwość, aby spontanicznie wyjechać i rozkoszować się innym, niezwykłym klimatem. Właśnie od tego masz nas. Wybierz się w wyjątkową dla każdego zmysłu z osobna podróż, jednocześnie pozostając w samym sercu stolicy. Przenieś swój umysł do odległych zakątków Wschodu i odżyj w naszej strefie orientu.

Rytualna rozkosz

Rytualna rozkosz

Pozwól sobie całkowicie doświadczyć uroku przyjemności, jakiej możesz u nas doznać. Jeżeli szukasz czegoś więcej, niż powszechnie dostępnych masażów lub zabiegów estetycznych, Nice Spa jest miejscem dla ciebie. Wzbogać dotychczasowe zabiegi o wyjątkowe, przygotowywane specjalnie dla Ciebie rytuały, dzięki czemu twoja wizyta zamieni się w niezwykłe przeżycie. O specjalną atmosferę i odpowiedni komfort zadbają nasze niezastąpione specjalistki, które posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do stworzenia idealnej, orientalnej atmosfery.

Na każdy masaż czeka się w specjalnie do tego przygotowanej strefie ciszy, gdzie znajdują się prawdziwe ścianki wykonane z soli himalajskiej, żywe rośliny oraz ścianka z wody. Dodatkowo, w powietrzu unosi się - rozpraszany przez służące do tego maszyny - zapach z olejków eterycznych. Od samego początku nasi goście doświadczają zatem działania aromaterapii, a także przygotowywani są do kolejnych etapów masażu.

Zasmakuj przyjemności

Aby Twoje pragnienia po wizycie w naszym salonie zostały zaspokojone, potrzeba czegoś więcej niż powszechnie dostępnego standardu, dlatego dbamy o to, aby Twoja chwila relaksu trwała zdecydowanie dłużej. Skosztuj przepysznych, azjatyckich przekąsek oraz napojów, którymi poczęstujemy Cię podczas wizyty. Wszystko zostaje przygotowane na miejscu, a składniki dostarczane są prosto z Azji. Przed masażem, każdy klient otrzymuje od nas oryginalną herbatkę wietnamską o smaku ciasteczkowym, świeże owoce oraz karmelowy deser na zimno. Niech Twoje ciało jednocześnie poczuje i zasmakuje w magicznej kulturze krajów orientu.

Tradycja i Kultura

W Nice Spa wykorzystujemy rozmaite techniki masażów orientalnych, wykonywanych z podejściem wiernym tradycyjnym metodom. Każdy masaż wykonujemy indywidualnie, na potrzeby naszych klientów. Zabiegi te przeprowadzane są przez nasze wyjątkowe masażystki, które posiadają wrodzoną i kształtowaną przez pokolenia wiedzę w zakresie masażów wszelkiego rodzaju oraz wieloletnie doświadczenie. Zadbają one o to, aby każdy z odwiedzających nas gości dzięki tym specjalnym chwilom osiągnął harmonię, relaks i pełny spokój, fizyczny oraz duchowy. O podniebienie natomiast zatroszczą się smaki zawarte w przepysznych przekąskach. Miejsce stworzone, aby zapewnić Ci komfort i doznania, które będą towarzyszyć przez dłuższy czas. Oddaj się przyjemności i porzuć negatywne emocje.

Tradycja i Kultura
Nice Spa

“Odwiedź ciemną strefę Nice Spa i zaznaj przyjemności, jakich nie jesteś sobie w stanie wyobrazić.”

PRZEJDŹ DO OFERTY
Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem