PRZEJDŹ DO STREFY PIĘKNA
Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
Marcelina

Marcelina

Masażystka

Otwartość I ciekawość świata, to cechy które wyróżniają Marcelinę, nie potrafi stać w miejscu, gdy jest tyle świata do odkrycia. Najważniejszym dążeniem w jej życiu jest rozwój, pragnienie zbliżenia się do perfekcji wypełnia jej cały czas i serce. Ciągle się uczy, nie poddaję się w swoich dążeniach i wyciąga lekcje z popełnianych błędów. Nikt nie jest idealny, ale sama próba jest dla niej ważna. Marcelina jest masażystką o złotych dłoniach, uśmierza ból i poprawia samopoczucie. Poprzez masowanie niweluje szkodliwy stres, odpręża, leczy duszę i ciało. Z uwagę słucha potrzeb i oczekiwań klientów, dobierając dla nich unikatowe techniki masażu, aby czuli się zaopiekowani i zapomnieli o codzienności, z jej dotykiem przeniesiesz się w inne, błogie miejsce. Największą satysfakcją jest uśmiech, który widzi po skończonych zabiegach, jest to moment, za który kocha to co robi. To ludzie są jej pasją, ich różnorodność i potrzeby napędza ją do działania. Codziennie uświadamia sobie, ile dobra jest w stanie wnieść w życie innych, uśmierzając bóle i rozbijając napięcia w mięśniach.

 

Wiedza to fundament pomocy, dlatego dla Marceliny stałe kształcenie się jest konieczne, aby pomagać coraz większej liczbie osób, jednocześnie uzyskiwać spełnienie zawodowe. Znajomość tajników ludzkiego ciała i ich zawiłości jest widoczna w każdym ruchu i ucisku. Poprzez wykorzystanie mapy refleksów i punktów w ciele inspirowanych wschodnią medycyną, działa cuda.

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem