Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Bańka Chińska

Zaokrąglone naczynie próżniowe wykonane ze szkła, gumy lub bambusa, służące do masażu z użyciem gorącego powietrza. 

 

Masaż bańką chińską polega na przesuwaniu przyssanej do skóry bańki po danej partii ciała. Bańka wypełniona jest gorącym powietrzem, które powoli ochładza się, a powstałe na skutek tego ciśnienie zasysa skórę. Przyssane naczynie powoduje poprawę krążenia i ukrwienie w danym miejscu, tym samym przeciwdziałając różnym niedoskonałościom, schorzeniom i rozluźniając mięśnie. 

 

Na rynku możemy znaleźć różnego rodzaju bańki. Różnią się od siebie przede wszystkim kształtem i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Najczęstszym tworzywem, wykorzystanym w bańkach chińskich jest szkło, guma, silikon lub bambus.

 

Masaż bańką chińską przynosi wiele efektów zdrowotnych, takich jak zredukowanie bóli mięśni, kręgosłupa czy stawów. Wspomaga również procesy odchudzania, spala tkankę tłuszczową i likwiduje cellulit. Dzięki masażowi bańką chińską skóra staje się bardziej napięta, gładka i zdrowa.

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem