Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

French manicure

Elegancki, a zarazem klasyczny wzór manicure, polegający na przykryciu całej pytki paznokcia jasnym, beżowym lub różowym odcieniem lakieru, natomiast końcówki kryjącą warstwą białego lakieru w kształt półksiężyca. 

 

French manicure wbrew swojej nazwie wcale nie pochodzi z Francji. Tak właściwie francuski manicure swoje początki ma w Ameryce w latach 70. XX wieku. Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, założyciel marki Orly. Pierwotną jego intencją było stworzenie uniwersalnego manicure, który pasowałby każdej aktorce w Hollywood, niezależnie od kreacji, którą obierały. 

 

Obecnie french manicure jest znany na całym świecie i wciąż bardzo modny. Pasuje właściwie na każdą okazję i do każdej kobiety. French manicure opiera się na pomalowaniu całej płytki paznokcia jasnym, beżowym bądź różowym kolorem, a same końcówki kryjącą, białą warstwą lakieru w kolisty kształt. Obecnie french manicure to nie tylko jasne, naturalne kolory. Wiele kobiet decyduje się na przeróżne wariacje kolorystyczne, np. połączenia żółtej płytki z niebieskimi końcówkami lub zupełnie innymi, dowolnymi kolorami. 

 

French manicure to opcja ponadczasowa, która pasuje zarówno na co dzień do pracy, jak i na eleganckie przyjęcia. Wciąż powstają coraz to nowsze wariacje na temat francuskiego manicure, dostosowane do indywidualnych potrzeb i upodobań. 

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem