Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Biorewitalizacja skóry

Biorewitalizacja skóry to innowacyjna metoda poprawy kondycji skóry, bazująca na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Jest to nieinwazyjny zabieg, polegający na wprowadzeniu do skóry specjalnie dobranych substancji odżywczych, takich jak kwas hialuronowy, witaminy, minerały czy aminokwasy.

Wszystko to składa się na tzw. koktajl biorewitalizujący, którego skład jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb skóry. Wprowadzenie go pod skórę stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, co przekłada się na zwiększenie elastyczności, jędrności i nawilżenia skóry.

Biorewitalizacja skóry jest polecana szczególnie w przypadku skóry dojrzałej, ze zmarszczkami, utratą jędrności, a także w celu poprawy ogólnego kolorytu i struktury skóry. Zabieg ten jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry po przebytych chorobach skórnych, a także po intensywnym opalaniu.

 

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem