Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Spłycenie zmarszczek

Problem zmarszczek

Pierwsze zmarszczki to nic przyjemnego. Moment ich pojawienia się można, co prawda, odwlec w czasie - suplementacja, unikanie promieniowania słonecznego i odpowiednio dobrane kosmetyki opóźnią proces starzenia się skóry. Jednak co robić, gdy z przerażeniem odkryjesz, że już dłużej nie jesteś w stanie dłużej odpierać działania nieubłagalnie biegnącego czasu na Twoją skórę? 

Przyczyny powstawania zmarszczek

Intensywny tryb życia, promieniowanie słoneczne, wiek czy też grawitacja wpływa na powstawanie niechcianych zmarszczek! To wgłębienia w skórze powstające wskutek fizjologicznego starzenia i szkodliwego działania czynników zewnętrznych, które powodują zmiany w strukturze skóry. Z wiekiem mamy ich coraz więcej dlatego w tym artykule wyjaśnimy jak one powstają, oraz jak możemy im zapobiegać lub skutecznie zredukować. Ponadto ogromny wpływ na powstawanie zmarszczek ma nasza dieta oraz styl życia, dlatego warto dbać o nasze ciało, aby jak najbardziej temu zapobiec.

Jak spłycić zmarszczki?

Wiele osób, a w szczególności kobiet zastanawia się, jak usunąć zmarszczki, jeśli te pojawiły się już na skórze twarzy. W wielu przypadkach na szczęście można jeszcze poprawić stan cery, wprowadzając odpowiednią pielęgnację i stosując różnego typu zabiegi. Bardzo pomocne mogą okazać się zabiegi kosmetyczne redukujące zmarszczki oraz odpowiednia dieta i suplementacja. Najpopularniejsze rozwiązania to: 

-masaże regenerujące

-zabiegi kosmetyczne odnawiające skórę

-zabiegi nawilżające i uzupełniające składniki w skórze

-odpowiednia suplementacja

 

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem