Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Skóra zniszczona słońcem

Skóra zniszczona słońcem to skóra, która doznała uszkodzeń na skutek nadmiernego narażenia na promieniowanie UV. Objawy zniszczenia skóry słońcem mogą obejmować zaczerwienienie, pieczenie, suchość, swędzenie, pęcherze, łuszczenie się skóry oraz przedwczesne starzenie się, takie jak zmarszczki, przebarwienia i utrata elastyczności.

 

Ekspozycja na słońce bez odpowiedniej ochrony może prowadzić do poważnych skutków, takich jak oparzenia słoneczne, uszkodzenia DNA komórek skóry i zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów skóry. Dlatego ważne jest stosowanie środków ochrony przeciwsłonecznej, unikanie intensywnego słońca w godzinach największego nasłonecznienia oraz korzystanie z dodatkowych metod regeneracji skóry po ekspozycji na słońce.

 

W Nice Spa oferujemy różnorodne zabiegi i produkty, które pomagają w regeneracji skóry po ekspozycji na słońce. Nasze specjalistyczne metody, takie jak nawilżanie, odżywianie, redukcja stanów zapalnych i odbudowa bariery ochronnej skóry, pomogą przywrócić skórze jej naturalną kondycję i blask.

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem