Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Nawilżanie i odżywianie skóry

Czy warto dbać o skórę?

Zdrowie skóry zależy od wielu czynników, jednak podstawą jej dobrej kondycji jest przede wszystkim nawilżanie odżywianie regeneracja. Tylko odpowiednia i systematyczna pielęgnacja naszej cery zapewni jej długotrwałą elastyczność i gładkość, a tym samym młodość i pełne blasku piękno. Stawiając na nawilżenie odżywienie i regenerację za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, możemy skutecznie przeciwdziałać pojawiającemu się cellulitowi czy rozstępom, a także opóźnić procesy starzenia się skóry.

Sekrety pielęgnacji skóry

Skóra obleka nas niczym najbardziej osobista szata i to od nas zależy, jak będzie się prezentować i jakiej będzie jakości. Systematyczna pielęgnacja skóry, czyli de facto nawilżanie odżywianie regeneracja to jedyna droga do zachowania jej idealnego stanu. Niestety dzisiaj nawet genetyczne uwarunkowania do zdrowej skóry mogą nie być wystarczające, by cieszyć się jej pięknem. Szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i niezbilansowana dieta bardzo szybko odbijają się na zdrowiu skóry, która musi być z tego powodu systematycznie nawilżana, oczyszczana i regenerowana. Słabnące włókna kolagenowe i elastyny także wymagają dodatkowego wsparcia.

Sposoby na nawilżoną skórę

Regularna pielęgnacja skóry obok częstych masaży specjalnymi gąbkami czy rękawicami oraz naprzemiennymi prysznicami – ciepłymi i chłodnymi – opiera się na stosowaniu specjalnych kosmetyków, które skutecznie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę.

Pomogą Ci

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem