Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Farbowanie rzęs

Zabieg wykorzystujący hennę (specjalny proszek do barwienia włosków i skóry) w celu przyciemnienia koloru rzęs, tak aby stały się one bardziej wyraziste i widoczne.

 

Farbowanie rzęs henną wykonuje się, aby przyciemnić naturalnie jasne rzęsy, nadać im wyrazistości i widoczności. Kolor henny dobiera się indywidualnie do urody i potrzeb klientki. Można spotkać się z henną o głębokiej, czarnej barwie, ale także z brązową, grafitową oraz o innych odcieniach. Henna jest środkiem bezpiecznym i mało uczulającym. Niektóre powieki może jednak podrażnić. Z tego względu z farbowaniem rzęs najlepiej udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. 

 

Farbowanie rzęs zaczynamy od oczyszczenia skóry wokół oczu oraz samych rzęs. Następnie należy przeprowadzić test uczuleniowy i wykluczyć wszelkie przeciwskazania. Wtedy możemy przystąpić do etapu zabezpieczenia dolnej i górnej powiek fizelinowym podkładem lub po prostu wazeliną. Możemy teraz przystąpić do nakładania barwnika na rzęsy. Zaczesywanie ich do góry nada nam dodatkowy efekt liftingu i podniesienia rzęs. Po odczekaniu wyznaczonego czasu należy zmyć barwnik i nałożyć nawilżający krem pod oczy.

Pomogą Ci

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem