Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Wosk Lycon

Lycon to australijski wosk wyprodukowany z naturalnych składników. Do depilacji Lycon wykorzystuje się ekologiczne olejki, żywice i wosk pszczeli. Zaletą depilacji woskiem firmy Lycon w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, zabieg jest bezbolesny. Depilacja Lycon umożliwia pozbycie się nawet 1 mm włosków. Bezbolesność depilacji wynika z tego, że wosk nie ciągnie się i nie podrażnia skóry. Ponadto działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka przed dłuższy czas po zabiegu. Depilacja woskiem Lycon jest polecana przez kobiety, szczególnie do miejsc intymnych i delikatnych jak np. okolice bikini czy pachy. Pielęgnuje również skórę i działa na nią kojąco. Sam wosk ma jedwabistą płynną konsystencję i piękny zapach. Depilacja Lycon jest bardzo bezpieczna i delikatna.

(zabiegi - depilacja - nos, broda, brwi, brzuch, pachy, wąsik, plecy, szyja/kark, tors, uszy, baki, ręce, uda, nogi, przedramiona, łydki) 

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem