Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Lifting rzęs

Zabieg kosmetyczny polegający na podniesieniu i podkręceniu rzęs. Lifting rzęs jest świetną alternatywą dla przedłużania rzęs. Jest to metoda zupełnie nieinwazyjna, dająca znakomity efekt wydłużenia i podkreślenia rzęs. 

 

Lifting rzęs, w przeciwieństwie do zabiegu przedłużania rzęs, nie uszkadza ani nie osłabia w żaden sposób włosków. Jest zatem zabiegiem zupełnie bezinwazyjnym, a przy tym niezwykle skutecznym. Dzięki specjalnemu preparatowi, stosowanemu do tego typu zabiegów, włoski rzęs zostają wyciągnięte do góry, nadając efekt naturalnie długich i pięknych rzęs. Efekt wymodelowanych rzęs oraz hipnotyzującego spojrzenia utrzymuje się nawet do kilku tygodni. 

 

Tego typu metoda połączona z farbowaniem rzęs sprawia, że możemy zapomnieć o codziennym malowaniu i zakręcaniu rzęs. Lifting rzęs pozwala nam na cieszenie się z pięknych, długich rzęs niezależnie od pogody, nałożonego makijażu, czy miejsca, w którym jesteśmy. 

 

Wiele salonów kosmetycznych oraz salonów Spa posiada w swojej ofercie zabieg liftingu rzęs. Wśród nich jest także Nice Spa. Usługa ta wykonywana jest u nas przez profesjonalistów w sposób zupełnie bezpieczny.

Pomogą Ci

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem