Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Manicure hybrydowy

Metoda stylizacji paznokci, polegająca na nałożeniu warstwy lakieru do paznokci na płytkę paznokcia, a następnie utwardzeniu go pod lampą UV. 

 

W ostatnich latach manicure hybrydowy stał się najczęściej wybieraną metodą stylizacji paznokci w salonach kosmetycznych. Popularność hybrydy wynika z jej innowacyjności i trwałości. Zabieg przeprowadzany jest na naturalnej płytce paznokcia lub na utwardzonym żelu. 

 

Całość rozpoczyna się od wyrównania skórek wokół paznokcia oraz nadania mu upragnionego kształtu. Następnie należy odtłuścić płytkę paznokcia za pomocą cleanera. Wtedy można przystąpić do właściwej czynności nakładania lakieru hybrydowego. Po każdej nałożonej warstwie należy ją utwardzić pod lampą UV lub LED przez kilkanaście sekund. Należy także pamiętać o nałożeniu bazy przed pierwszą warstwą lakieru oraz topu, który zabezpieczy manicure, tuż po nałożeniu ostatniej warstwy. 

 

Wśród licznych zalet manicure hybrydowego możemy wyróżnić:

 

  • wyjątkową trwałość stylizacji aż do kilku tygodni,

  • odporność na uszkodzenia zewnętrzne, zdarcia lakieru czy odpryski,

  • wygodną i prostą aplikację,

  • atrakcyjność wizualną paznokci.

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem