Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to szybka i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy, wąsik i okolice bikini. Polega na szybkim wyrwaniu włosków za pomocą płynnego wosku naturalnego. Nakłada się go na wybrane miejsce za pomocą drewnianego patyczka, czeka, aż zastygnie, a następnie odrywa się go razem z nadmiarem owłosienia i ich cebulkami. Po zabiegu depilacji woskiem skóra jest lekko zaczerwieniona, ale także gładka i miękka w dotyku, efekt po zabiegu utrzymuje się przez okres od 2 do 5 tygodni. Zabieg depilacji woskiem polega na tym, że podgrzewany wosk musi uzyskać płynną i kleistą konsystencję, a następnie nakładamy się go na skórę zgodnie z kierunkiem, w którym rosną włoski. Jeśli zabieg wykonujemy dosyć regularnie, nasze włoski z czasem osłabiają się i są rzadsze. Metoda depilacji woskiem sprawdzi się w przypadku miejsc takich jak ręce, pachy, ramiona, nogi i okolice bikini. Przy użyciu depilacji woskiem można również usuwać niewielki wąsik nad górną wargą.

 (zabiegi - depilacja - nos, broda, brwi, brzuch, pachy, wąsik, plecy, szyja/kark, tors, uszy, baki, ręce, uda, nogi, przedramiona, łydki) 

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem