Strona główna Oferta Cennik Organizacja eventów O strefie piękna O strefie relaksu Zespół Wirtualny spacer Galeria Blog Kontakt Sklep Wyszukaj
English Zmień język
PRZEJDŹ DO STREFY RELAKSU

Heksapeptydy

Nietoksyczna substancja białkowa, zamiennik botoksu, która redukuje zmarszczki oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry.

 

Heksapeptyd, zwany również pseudobutoliną, to substancja białkowa o podobnej strukturze i właściwościach do botoksu, jednak zupełnie nietoksyczna i bezinwazyjna. Środek ten stosowany jest w różnego rodzaju kremach i serum. Używany jest również samodzielnie podczas zabiegów kosmetycznych. Zabiegi te polegają na nałożeniu substancji heksapeptydowej na zewnętrzną warstwę skóry. Heksapapetydy działają podobnie do botoksu, m.in. blokując wydzielanie neurotransmiterów, odpowiedzialnych za skurcze mięśni. Dodatkowo heksapeptydy przyczyniają się do poprawy cyrkulacji krwi i metabolizmu skóry, a co za tym idzie, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny.

 

Efekty kuracji heksapeptydowej nie są tak spektakularne po pierwszym użyciu jak przy botoksie, jednak stosowanie ich regularnie przyczynia się do znacznej poprawy jędrności i elastyczności skóry, spłyca zmarszczki oraz poprawia regenerację naskórka oraz skóry właściwej.

Encyklopedia

Umów wizytę on-line!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem